پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

گزارش میدانی یزد امــروز از نظرات برخی مسئولین استانی حاضر در راهپیمایی 22بهمن:

تبعیت از رهبری تنها راه پیروزی براستکبار جهانی است/ جداکردن حساب افراد از حساب انقلاب، نشانه شعور بالای سیاسی مردم


فرماندار سابق یزد تنها راه پیروزی بر استکبار جهانی را تبعیت از رهبری دانست./ رئیس سازمان بازرسی کل استان یزد گفت:اینکه مردم با وجود برخی مشکلاتی که گاها از طرف برخی مسئولین ایجاد می شود، حساب نظام و انقلاب را از حساب مسئولان جدا می کنند و پای انقلاب ،اسلام وحکومتشان می ایستند نشانه شعور بالای سیاسی ملت بزرگ ایزان است.

خبرنگار یزد امــــروز؛ در حاشیه راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، به سراغ برخی مسئولین فعلی و اسبق استان رفته و نظرات آن ها را در خصوص وظیفه مردم و مسئولین در پاسداشت انقلاب و همچنین پیام حضور شکوهمند مردم در راهپیمایی به جهانیان، جویا شده است:

استقلال، ویژگی بارز انقلاب اسلامی

نماینده سابق ولی فقیه در سپاه در حاشیه  این مراسم  گفت: انقلا ب اسلامی ایران دارای ویژگیهایی منحصر به فردی بوده و با هیچ کدام از انقلاب هایی که در دنیا معروف است قابل مقایسه نیست.

حجت الاسلام عباس سبحانیان ادامه داد: یکی از ویژگیهای این انقلاب، این است که مبنای آن ارزشها و تکیه بر فرهنگ اصیل دینی بوده و با شعار الله اکبر و لااله الا الله از درون مساجد، تکایا و حوزه ها شروع شده است.

حجت الاسلام سبحانیان وظیفه امروز مردم و مسئولان را پاسداشت این انقلاب دانست و افزود:باید برای حفظ این انقلاب به فرهنگ اصیل دینی خود که غنی ترین فرهنگها است تکیه کنیم.

سبحانیان استقلال را ازدیگرویژگی های بارزانقلاب اسلامی ایران نام برد و ادامه داد: برای حفظ و حراست از این انقلاب باید به تعبیر مقام معظم رهبری به آن نگاه درونی داشته واگر نگاه  و تکیه به بیرون از مرزها باشد با توجه به مشکلات اقتصادی موجود به علت تحمیل تحریم به ملت نمی توان بر مشکلات فائق آمد و تنها راه موفقیت در این مسیر تبیعت و پیروی از رهبر انقلاب و تکیه برمنابع داخلی است.

 

تشکیل حکومت و جامعه اسلامی مهم ترین هدف انقلاب اسلامی

عضو شورای اسلامی شهریزد در حاشیه مراسم راهپیمایی 22 بهمن گفت: ابتدا باید بدانیم هدف از پیروزی انقلاب چه بوده و پس از شناخت با آگاهی از آن پاسداری و حفاظت کنیم

حجت الاسلام حمید مطهریان مهم ترین هدف انقلاب را تشکیل حکومت و جامعه اسلامی دانست و اضافه کرد: در جامعه اسلامی مبنا شریعت واحکام مقدس اسلام و حرکت در راه تحقق آرمان های آن است فلذا باید مردم و مسئولین به سمت ایجاد جامعه ای اسلامی  درهمه زوایای آن حرکت کنند.

 

جداکردن حساب افراد از حساب انقلاب، نشانه شعور بالای سیاسی مردم


رئیس سازمان بازرسی کل استان یزد وظیفه امروز مردم را همچون همیشه شرکت در تمام صحنه ها سیاسی ، مذهبی مانند راهپیمایی 22بهمن دانست و اظهاز داشت: اینکه مردم با وجود برخی مشکلاتی که گاها از طرف برخی مسئولین ایجاد می شود، حساب نظام و انقلاب را از حساب مسئولان جدا می کنند و پای انقلاب ،اسلام وحکومتشان می ایستند نشانه شعور بالای سیاسی ملت بزرگ ایران است.


حجت الاسلام اکبر طالبی چاهوکی ادامه داد: نظام و انقلاب جزئی از هویت دینی و ملی مردم است  بنا بر این، مردم شزیف ایران هیچ گاه از این هویت جدا نشده و نخواهند شد.


حجت الاسلام اکبر طالبی علت ناراحتی برخی از مردم را  از عدم مدیریت صحیح برخی از مسئولین و عدم مقابله با زیاده خواهی های استکبار جهانی عنوان کرد و بیان داشت: مردم ما پای انقلاب خود ایستاده و انشاالله تا روز موعود که این نظام و انقلاب را تحویل صاحب اصلی آن امام زمان(عج) دهند خواهند ایستاد.

طالبی حضور مردم را در این راهپیمایی در وهله اول هشدار و اولتیماتوم به استکبار و در مرحله بعد تذکر به دوستان بعضا بد اخلاق داخلی برشمردو تاکید کرد: قطعا مسئولین باید قدردان این مردم بوده و از بعضی بد اخلاقی ها واختلاف ها که باعث نگرانی مردم می شود دست کشیده واین حکومت را با درایت مقام معظم رهبری به دست امام زمان(عج) برسانند.

 

تبعیت از رهبری تنها راه پیروزی بر استکبار جهانی  


فرماندار سابق یزد با اشاره به سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گفت: همانگونه که در سطح شهر ملاحظه می کنید مردم با شور و شوق بسیار در این راهپیمایی شرکت کرده و این نشان دهنده علاقه مردم به انقلاب و نظامشان می باشد.


عزیزالله سیفی تنها راه پیروزی بر استکبار جهانی را تبعیت از رهبری دانست و اضافه کرد: لازمه حفظ انقلاب  پاسداری از خون شهیدان و تبعیت از رهبری است چراکه امروز مردم ما به خوبی می دانند که حضوردر صحنه های مختلف انقلاب و به ویژه در راهپیمایی 22 بهمن تنها راه حفظ نظام از گزند دشمنان داخلی و خارجی است.


سیفی ادامه داد: علیرغم وجود مشکلات اقتصادی و اقدامات جریان های خاص سیاسی در مایوس کردن مردم از نظام، اما باز هم مردم ثابت کردند حافظ انقلاب و نظام شان  بوده و با وحدت و انسجام این نظام را به نظام حضرت مهدی(عج) پیوند خواهند داد.

 

 رمز ماندگاری انقلاب، پافشاری براهداف وآرمان های آن


معاون سیاسی امنیتی اشتاندار شناخت اهداف و آرمان های انقلاب را بزرگترین وظیفه مردم دانست و گفت: باید در وهله اول  با دقت به اهداف و آرمان های انقلاب نگریسته و دلیل به وجود آمدن آن بررسی شود.


محمدعلی طالبی پافشاری بر اهداف بلند انقلاب را رمز ماندگاری آن دانست و بیان داشت: می توان با شناخت آرمان ها و پرهیز از انحرافات ،مسیر کشتی انقلاب را هموار و با ایجاد وحدت و هم دلی در بین آحاد جامعه به سرمنزل مقصود رساند.

 

«الله اکبر» و«هیهات من الذله» مهمترین پیام های انقلاب اسلامی 

 

مدیر کل کمیته امداد استان یزد ضمن تشکر از مردم یزد جهت حضور پرشور در راهپیمایی 22بهمن گفت: مردم استان یزد همیشه درهمه عرصه ها بویژه عرصه انقلاب اسلامی پیشتاز بوده اند.

محمد اکبری مهمترین پیام های انقلاب اسلامی را پیام مشترک همه مسلمانان جهان یعنی «الله اکبر» و پیام آزادی خواهان جهان «هیهات من الذله» دانست و اضافه کرد:  در واقع پیام استقلال، آزادی و سرافرازی ملت ایران نشأت گرفته از همین دو پیام است.

وی ایستادگی وصلابت ملت ایران پس از گذشت 36سال را، حاصل خون شهیدان اسلام و به ویژه سید وسالار شهیدان حضرت اباعبدالله (ع) برشمرد و خاطر نشان کرد: دشمنان بدانند ملت ایران هر سال محکمتر از سال قبل پای انقلاب خود ایستاده و تحریم وتهدید های آمریکا و کشورهای غربی بر ملتی که فریاد «هیهات من الذله» سرداده است کارساز نبوده و نخواهد بود.

 


آخرین اخبار آخرین اخبار