پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

نماینده مردم یزد و اشکذر در راهپیمایی 13 آبان:

تجربه تاریخی ما ثابت کرده است اعتماد به آمریکا درست نیست


جوکار تاکید کرد: امروز اگر بخواهیم آمریکا را بشناسیم باید جنایت و خباثت هایی که توسط آمریکا و در سایه آمریکا انجام می شود را بشناسیم.

به گزارش یزدامـــروز، نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با عصر فرهنگ ضمن اشاره به فرمایشات روز گذشته رهبر انقلاب گفت: اعتماد کردن به آمریکا کار درستی نیست. تجربه های تاریخی ما این را اثبات می کند. رهبر انقلاب نیز روز گذشته به این نکته های تاریخی اشاره کردند و فرمودند مصدق هم به آمریکائی ها اعتماد کرد ولی آن ها نهایتاً جنبشی که آن زمان اتفاق افتاد و دستاوردهایی که برای ملت ایران داشت را نقش بر آب کردند.

محمد صالح جوکار تاکید کرد: امروز اگر بخواهیم آمریکا را بشناسیم باید جنایت و خباثت هایی که توسط آمریکا و در سایه آمریکا انجام می شود را بشناسیم.

وی اظهار کرد: امروز ملت فلسطین از چه رنج می برد؟ در یمن و بحرین چه کسی از این همه کشتار مردم بی دفاع حمایت می کند؟ ما با دیدن این جنایت ها نباید فریب آمریکا را بخوریم. آمریکا به فکر ما و مردم ما نیست، آن ها به دنبال این هستند که شرایطی فراهم شود تا امکان نفوذ داشته باشند و ضربه نهایی را بزنند.

جوکار با اشاره به تلاش برخی برای بزک چهره آمریکا و حذف شعار مرگ بر آمریکا افزود: عده ای می خواهند «شعار مرگ بر آمریکا» حذف شود تا حساسیت ها هم حذف شود. وقتی حساسیت ها حذف شد آمریکائی ها با عادی سازی روابط به داخل کشور نفوذ کرده و ضربه خود را می زنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی تاکید کرد: شعار مرگ بر آمریکا نماد استکبارستیزی است که الگویی برای کشورهای منطقه و دنیا شده است. اگر این شعار حذف شود انقلاب اسلامی هم نماد و پرچم مبارزه با استکبار را از دست می دهد.

 


آخرین اخبار آخرین اخبار