محتوا محتوا

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای یزد عنوان کرد


مدیر عامل شرکت آب منطقه ای یزد گفت: دیشب دوباره یکی از حوضچه‌های آب انتقالی تخریب و چند تیر چراغ برق قطع شده است که ما در حال رفع مشکل و تعمیر خرابی‌ها هستیم.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای یزد در گفتگو با خبرنگار یزدامروز، با بیان اینکه آب انتقالی به استان یزد قطع است گفت: دیشب دوباره یکی از حوضچه‌های آب انتقالی تخریب و چند تیر چراغ برق قطع شده است که ما در حال رفع مشکل و تعمیر خرابی‌ها هستیم.

محمد مهدی جوادیان زاده تاکید کرد: 96 درصد آب انتقالی به استان یزد برای شرب مردم است و فقط 4 درصد در بخش کشاورزی مصرف می‌شود.

محمد علی طالبی در پیام توییتری خود نوشت: بازهم تکرار تعرض به خط انتقال آب شرب یزد؛ بازی با حیاتی‌ترین نیاز جمعیت میلیونی یک استان را باید فراتر از مشکلات اقتصادی و معیشتی کشاورزان شرق اصفهان تحلیل کرد. ما در مرزهای سقوط اخلاقی و افول سرمایه اجتماعی انسجام بخش قرار داریم و باید به طور جدی، نگران آینده مشترکمان باشیم.

در پي تخريب مجدد و قطع آب انتقالی استان در شامگاه شنبه شب ۲۵ فروردین ماه ، استاندار يزد به قيد فوريت و شبانه به تهران عزيمت کرد تا از نزديك با وزراي كشور، نيرو و اعضای شوراي امنيت كشور جلسه برگزار نماید و مانع اين تحركات شود.

انتهای پیام/


آخرین اخبار آخرین اخبار