محتوا محتوا

آیت الله سیدمحمدرضا مدرسی:


آیت الله مدرسی با تاکید بر ضرورت تبیین ارزش‌های اسلامی و انقلابی برای عموم مردم به ویژه نسل جوان تصریح کرد: تربیت نسل انقلابی مهم ترین اقدام برای مقابله با دشمنان است.

به گزارش یزدامروز، آیت الله سید محمدرضا مدرسی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته یزد با بیان این‌که نفوذ یکی از مهم ترین دلایل شکست جامعه اسلامی در دوران‌های مختلف بوده است، تاکید کرد: هوشیاری و بصیرت‌افزایی در کنار  دوستی و محبت از رسالت های مهم مومنان برای مقابله با توطئه نفوذ و جاسوسی دشمنان است.

وی با تاکید بر مطالعه تاریخ اسلام و ایران و جهان توسط مسئولان گفت: در طول تاریخ، نفوذ و جاسوسی دشمنان مصیبت های فراوانی را برای مسلمانان به بار آورده است.

امام جمعه موقت یزد با اشاره به این فرمایش قرآن کریم که کسی غیر از خودتان را محرم اسرارتان قرار ندهید، افزود: باید به این مسئله توجه جدی شود.

عضو فقهای شورای نگهبان یادآور شد: دشمنان برای ضربه زدن به شما از هیچ اقدامی دریغ نخواهند کرد و از  فضای مجازی، رسانه ها و افراد مزدور استفاده می‌کنند.

آیت الله مدرسی با تاکید بر ضرورت تبیین ارزش‌های اسلامی و انقلابی برای عموم مردم به ویژه نسل جوان تصریح کرد: تربیت نسل انقلابی مهم ترین اقدام برای مقابله با دشمنان است.

عضو فقهای شورای نگهبان با بیان این‌که متأسفانه در برخی مواقع مسئولیت‌های کلیدی کشور به دست نااهلان می‌افتد، بیان کرد: استکبار به دنبال حذف انقلاب و ارزش‌های اسلامی است و به هیچ عنوان از عمل خود کنارگیری نمی‌کند.

وی با ابراز شگفتی از رفتارهای ساده لوحانه برخی مسئولان در قبال دشمن گفت: چگونه کسانی را محرم اسرار خود قرار می دهید که نه دین و جمهوری اسلامی و نه حتی خودتان را قبول ندارند؟!

آیت الله مدرسی همچنین با اشاره به به برخی ادعاها مبنی بر امکان  صدور اسلحه در صورت تداوم برجام، گفت: در حالی که دشمن اجازه صادرات نفت و کالاهای ساده‌تر را هم نمی‌دهد، چگونه تصور می‌کنید اجازه می دهند اسلحه صادر کنید؟

وی تاکید کرد: باید با قاطعیت در برابر دشمن بایستیم تا بتوانیم به سمت پیشرفت حرکت کنیم.

 


آخرین اخبار آخرین اخبار