پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

رئیس پلیس راهور استان یزد:

ترخیص ۱۸درصد موتورسیکلت‌های توقیفی استان یزد/ موتورسیکلت‌ها پس از مهلت قانونی به مزایده گذاشته می‌شود


زارع گفت: از زمان شروع طرح ترخیص موتورسیکلت‌های توقیفی تاکنون تقریبا ۲۷۰۰ موتورسیکلت معادل ۱۸ درصد از موتورسیکلت‌ها در استان یزد ترخیص شده‌اند.

به گزارش یزد امروز، سرهنگ مهدی زارع رئیس پلیس راهور استان یزد با اشاره به طرح ترخیص موتورسیکلت‌های توقیفی در یزد گفت: این طرح از ۱۸ آبان ماه در استان یزد آغاز شده و مالکان موتورسیکلت‌هایی که از سال ۹۰ تا پایان سال ۹۸ توقیف شده و همچنان در پارکینگ هستند می‌توانند با مراجعه به کلیه دفاتر پلیس +۱۰ در سراسر استان نسبت به ترخیص موتورسیکلت خود اقدام کنند.
 
وی با بیان اینکه طرح ترخیص موتورسیکلت تا پایان بهمن ماه در استان یزد ادامه دارد، افزود: از زمان شروع اجرای این طرح در استان یزد تاکنون تقریبا دوهزار و ۷۰۰ موتورسیکلت از ۱۵ هزار موتور توقیف شده، تقریبا معادل ۱۸ درصد از موتورسیکلت‌های موجود در پارکینگ‌های استان ترخیص شده‌اند.
 
رئیس پلیس راهور استان یزد با اشاره به تسهیلاتی که در این طرح برای کاهش هزینه‌های ترخیص موتورسیکلت‌ در نظر گرفته شده است، عنوان کرد:  مالکان این موتورسیکلت‌ها می‌توانند با ارائه کارت ملی و مدارک مورد نیاز و حتی بدون بیمه و گواهینامه و پلاک با اخذ تعهد و شرایطی که پلیس +۱۰ اعلام می‌کند، به ترخیص موتور خود بپردازند، هزینه پارکینگ برمبنای سال ۹۴ محاسبه شده و امکان پرداخت قسطی جرایم نیز فراهم شده است.
 
زارع تصریح کرد: جهت بهره مندی مالکان و راکبان از شرایط در نظر گرفته شده برای آزاد سازی موتورسیکلت‌ها از پارکینگ، این طرح تا پایان بهمن ماه سال جاری تمدید شده است و توصیه داریم مالکان موتورسیکلت از این فرصت استفاده کنند چرا که پس از مهلت قانونی، موتورسیکلت‌های موجود در پارکینگ‌ها تعیین تکلیف می‌شود و پس از مصادره به مزایده گذاشته خواهد شد.
 
انتهای پیام/
 

آخرین اخبار آخرین اخبار