پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

رییس پلیس راه استان یزد:


رییس پلیس راه استان یزد از ممنوعیت تردد کامیون ها در مسیر های منتهی به مناطق ییلاقی استان در تعطیلات پایان هفته جاری خبر داد .

به گزارش یزد امــــروز،سرهنگ احمد مظفری روز یکشنبه افزود: تردد کامیون ها در مسیرهای منتهی به تمامی مناطق ییلاقی استان و بخصوص شهرستان های تفت و مهریز ممنوع می باشد .

 

وی علت منموعیت تردد کامیونها را در این مسیرها بخاطر حجم تردد وسایل نقلیه سواری و جلوگیری از بروز هرگونه حادثه احتمالی ذکر کرد .

 

رییس پلیس راه استان یزد خاطر نشان کرد: نیروهای پلیس در ابتدای این مسیرها مستقر هستند و با رانندگان متخلف که به قانون بی توجه باشند طبق مقررات برخورد می کنند .

 

مظفری خاطر نشان کرد: ممنوعیت تردد انواع کامیون ها در محورها و جاده های اصلی و فرعی منتهی به ییلاقات استان طی روزهای چهارشنبه ، پنج شنبه و جمعه هفته جاری است .

 

وی با اشاره به اینکه در سه روز تعطیلی پایان هفته تردد به مناطق ییلاقی تفت و مهریز افزایش می یابد بر رعایت کامل مقررات توسط رانندگان تاکید نمود .

 

این مسوول بر حضور پلیس و گشت های محسوس و نامحسوس در تمامی محورها و جاده های مواصلاتی استان خبر داد که با اشرافیت کامل وظایف خود را انجام می دهند .

 

مظفری از رانندگان و مسافران نوروزی خواست تا در صورت وجود هرگونه مشکلی مراتب را به ماموران پلیس راه اطلاع دهند .

 

وی همچنین از موتور سواران خواست تا حتما از کلاه امینی استفاده کنند .

 

مسیر های منتهی به مناطق ییلاقی تفت و مهریز و بوِیژه مناطق خوش اب و هوای ده بالا، طزرجان، سانیج، درگاهان و چشمه تامهر در تفت و چشمه غربالبیز در مهریز همه ساله در ایام تعطیلات فصل های بهار و تابستان شاهد خیل حضور گرمازدگان کویر است.

 

منبع:ایرنا


آخرین اخبار آخرین اخبار