پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:

تضعیف شورای نگهبان؛ضربه به نظام /گذشته پر از خیانت و شیطنت انگلیس می تواندسفارتخانه را به خانه جاسوسی مبدل کند


عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: مسئولین باید خیلی مواظب باشند، گذشته انگلیس پر از خیانت و شیطنت است، مبادا در غفلت مسئولین سفارتخانه انگلیس تبدیل به خانه جاسوسی و تفرقه افکنی شود.

 به گزارش یزد امـــــروز؛ محمد صالح جوکار در گفت‌وگو با  آناج، با اشاره به اهداف شوم آمریکا علیه ایران، اظهار داشت: آمریکایی‌ها قطعنامه برجام را زمینه‌ای برای نفوذ در ایران و دخالت در امور می‌دانند. آنان به دنبال مقاصد اصلی خود هستند و مسایل هسته‌ای بهانه‌ای بیش نیست.

وی ادامه داد: آمریکایی‌ها با نفوذ در کشور می‌خواهند در مسایل سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی دخالت کنند، درحال حاضر آنچه که مهم است در دستور کار قرار دادن اقدامات بعد از برجام است.

وی خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب با صراحت تمام گفتند که در برابر نفوذ آمریکا مقابله خواهند کرد، آمریکا مذاکرات هسته‌ای را آغازی برای نفوذ خود می‌داند اما طبق فرمایش حضرت آیت الله خامنه‌ای ما به جز هسته‌ای هیچ مذاکره‌ای با آمریکا نخواهیم داشت و در برابر این ماهیت سلطه جویانه ایستادگی خواهیم کرد.

نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اظهارات آقای روحانی در خصوص شورای نگهبان نهایت کم لطفی به این نهاد است، گفت: شورای نگهبان نهادی انقلابی است و تضعیف آن آسیب‌های جدی را در پی دارد.

وی افزود: جایگاه شورای نگهبان برای اسلامیت و جمهوریت نظام واجب است و تضعیف آن به هیچ وجه به نفع نظام نیست، نبود این شورا به مجلس ضربه می‌زند و افراد نالایق به بهارستان راه می‌یابند.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر بازگشایی سفارت انگلیس در ایران و احتمال نفوذ بریتانیا در ایران، ابراز کرد: مسئولین باید خیلی مواظب باشند، گذشته انگلیس پر از خیانت و شیطنت است، مبادا در غفت مسئولین سفارتخانه انگلیس تبدیل به خانه جاسوسی و تفرقه افکنی شود.


آخرین اخبار آخرین اخبار