پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

یک کارشناس مسائل سیاسی:

تطهیر چهره های فتنه در آستانه مجلس دهم حساب شده است/فتنه ۸۸ اسید پاشی بر چهره زیبای انقلاب اسلامی بود


یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: مسئولین هم نباید در صدد رفع اتهام سران فتنه برآیند و به دلیل گرایش های جناحی این چهره ها را تطهیر کنند؛ مطرح کردن این موضوعات در آستانه افتتاح مجلس دهم شورای اسلامی بسیار حساب شده است.

به گزارش یزدامروز؛حسن هانی زاده در گفتگو با سرویس سیاسی "شبکه اطلاع رسانی آرمان کرمان" در واکنش به سخنان اخیر رییس جمهور در خصوص ممنوع التصویر بودن رییس جمهور سابق اصلاحات گفت: مسئله ممنوع التصویر شدن سران فتنه به موجب دستورالعمل قضایی و کاملا در یک چرخه قانونی صورت گرفته است.

این کارشناس مسائل سیاسی هنوان کرد: فتنه ۸۸ اسید پاشی بر چهره زیبای انقلاب اسلامی بود و این اقدام هزینه های سیاسی، اقتصادی و … زیادی بر دوش جمهوری اسلامی باقی گذاشت؛ لذا ملت ایران انتظار داشت برای رسیدگی به این موضوع یک دادگاه علنی انجام شده و محاکمه سران فتنه را در برابر افکار عمومی انجام می داد.

وی افزود: اما گذشت و رأفت رهبر انقلاب اسلامی و ملت ایران موجب شد در مجازات سران فتنه تخفیفی اتخاذ شود.

هانی زاده بیان کرد: ممنوع التصویر شدن رییس جمهور اسبق ایران، کمترین اقدامی بود که در این رابطه از سوی قوه قضاییه صورت گرفت.

این کارشناس مسائل سیاسی تاکید کرد: طرح چنین مسائلی و اعتراض به ممنوع التصویر شدن سران فتنه، چه از سوی رسانه ها و چه از سوی مسئولان یا برخی از مقامات، می تواند به نوعی آتش فتنه ۸۸ را روشن کند.

وی بااشاره به سخنان روز گذشته حجت الاسلام محسنی اژه‌ای بیان کرد: سخنگوی قوه قضائیه به خوبی پاسخ لازم را به اظهارات اخیر رئیس جمهور دادند و به نظر می رسد که قوه قضائیه هم باید در این مورد ورود جدی داشته باشد.

این کارشناس مسائل سیاسی خاطرنشان کرد: مسئولین هم نباید در صدد رفع اتهام سران فتنه برآیند و به دلیل گرایش های جناحی این چهره ها را تطهیر کنند؛ مطرح کردن این موضوعات در آستانه افتتاح مجلس دهم شورای اسلامی بسیار حساب شده است.






آخرین اخبار آخرین اخبار