پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یزد:


محمود نوری شادکام گفت: خوشبختانه با مراعات مردم و تدابیر مسئولان در چند روزه گذشته تعداد ورودی و خروجی بیمارستان های استان ثابت شده است.

محمود نوری شادکام در مصاحبه با خبرنگار یزدامروز؛ با بیان اینکه خوشبختانه با مراعات مردم و تدابیر مسئولان در چند روزه گذشته تعداد ورودی و خروجی بیمارستان های استان ثابت شده است گفت: در دو سه روز اخیر با اقدامات خوب مسئولان نظیر بستن مبادی ورودی شهر یزد و تعطیلی اصناف همچنین همکاری مردم، روزانه بین 100 تا 120 نفر افراد مشکوک به کرونا در بیمارستان ها پذیرش شده و به همین نسبت افراد ترخیص می شوند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یزد درخصوص ابتلای افراد جدید به کرونا در یزد گفت: روز گذشته 54 نفر به جمع مبتلایان کرونا در یزد اضافه شده است.

نوری شادکام ضمن قدردانی از مردم تاکید کرد: اگر مردم همکاری خود را با مسئولان سلامت استان حفظ کنند به زودی شاهد روند نزولی این بیماری خواهیم بود اما اگر مردم رعایت نکنند هر لحظه امکان بازگشت به وضعیت قبلی وجود دارد لذا از مردم خوب استان می خواهیم همچنان در خانه ها بمانند و با رعایت نکات بهداشتی خدمتگزاران خود در عرصه سلامت را یاری کنند.
 

انتهای پیام/ح


آخرین اخبار آخرین اخبار