محتوا محتوا

رییس جامعه هتل‌داران استان یزد خبر داد


سیدامیر ناصر طباطبایی گفت: تعدادی از رستوران‌ها و مجموعه‌های اقامتی یزد جهت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا تا اطلاع ثانوی تعطیل هستند.

سیدامیر ناصر طباطبایی در گفتگو با خبرنگار یزدامروز، با اشاره به اقدامات انجام شده در هتل‌ها و مراکز اقامتی برای پیشگیری از شیوع کرونا گفت: اکثر مجموعه‌های اقامتی و هتل‌های یزد علیرغم کمبود مواد ضدعفونی‌کننده، مواد لازم با هزینه‌های چند برابری تامین و این مجموعه‌ها ضدعفونی شدند.

وی با اشاره به پایین آمدن درصد اشغال مراکز اقامتی استان، در خصوص وضعیت پذیرش هتل‌های یزد ادامه داد: تعدادی از رستوران‌ها و مجموعه‌های اقامتی یزد نیز جهت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا پذیرش ندارند و تا اطلاع ثانوی تعطیل هستند.

رییس جامعه هتل‌داران استان یزد با تاکید بر رعایت اصول بهداشتی و رعایت توصیه‌های مرکز بهداشت عنوان کرد: هم اکنون در مراکز اقامتی یزد، مسافران و مهمانان به صورت رندوم با استفاده از تب سنج و دیگر لوازم، چک می‌شوند البته برنامه ما این است که اقامت طولانی به مسافران داده نمی‌شود و طبق توصیه‌های مرکز بهداشت عمل می‌کنیم تا دچار مشکل نشویم.

طباطبایی با اشاه به برگزاری دوره‌ای آموزشی به منظور آموزش مدیران میانی، هتل‌داران و سایر پرسنل این بخش، گفت: این دوره با حضور اساتید معتبر دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد که در آن علاوه بر آموزش نکات و مباحث بهداشتی و همچنین ایمنی کار، مسائل جوی کرونا و ترس ایجاد شده ناشی از شایعات و بزرگ‌نمایی‌های فضای مجازی نیز بررسی و آموزش‌هایی در این راستا ارائه شد.

انتهای پیام/


آخرین اخبار آخرین اخبار