پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

شهردار یزد:

تعلل در پرداخت حقوق کارگران، متوجه شرکت های پیمانکاری است


جمال الدین عزیزی بُندرآبادی گفت: شهرداری به موقع پرداخت های خود را انجام می دهد اما ممکن است برخی شرکت ها حقوق پرسنل را به موقع پرداخت نکنند.

جمال الدین عزیزی بُندرآبادی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا؛ از به روز بودن پرداخت های مالی بیش از 90 درصد شرکت های پیمانکاری شهرداری یزد خبر داد و گفت: تعداد زیادی از شرکت های پیمانکاری با شهرداری همکاری می کنند و همواره تلاش کردیم تا حق و حقوق آن ها را به موقع پرداخت کنیم.

شهردار یزد در خصوص علت تعلل در پرداخت حقوق پرسنل برخی شرکت ها اظهار داشت:  شهرداری به موقع پرداخت های خود را انجام می دهد اما ممکن است برخی شرکت ها حقوق پرسنل را به موقع پرداخت نکنند که زمانی که ناظران ما متوجه این امر شوند موضوع را بررسی کرده تا به نتیجه برسد.

عزیزی اذعان داشت : سیستم مالی و نظارتی شهرداری نظارت کافی را بر عملکرد شرکت های پیمانکاری دارد اما کارگران محترم چنانچه با دیرکرد حقوق روبرو هستند آن را در فضای مجازی به بنده و همکاران اطلاع دهند تا پیگیری لازم صورت گیرد.

وی ضمن تشکر از رسانه ها در پیگیری مطالبات کارگران شرکت های پیمانکاری تصریح کرد: رسانه ها گوش شنوا و چشم بینای شهرداری بوده و مردم می توانند مشکلات خود را با آن ها نیز مطرح کنند تا به سمع و نظر ما برسد.

انتهای پیام/ح


آخرین اخبار آخرین اخبار