پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

معاون فنی وعمرانی شهرداری یزد:

تقاطع غیر همسطح آیت الله خاتمی همزمان با هفته دولت افتتاح می شود


معاون فنی وعمرانی شهرداری یزدازافتتاح و بهره برداری تقاطع غیر همسطح آیت الله خاتمی همزمان با هفته دولت خبر داد.

معاون فنی وعمرانی شهرداری یزد در مصاحبه با یزدامروز؛ ازافتتاح و بهره برداری تقاطع غیر همسطح آیت الله خاتمی همزمان با هفته دولت خبر داد.

مهندس محمد رسول طهماسبی در ادامه گفت: برای تکمیل این پروژه نیاز به جابجایی تاسیسات  شرکت های خدمات رسان نظیر مخابرات،گاز و آب و فاظلاب بود که انجام شده وتنها در زمینه خط لوله فاظلاب شهری در این مکان با مشکلاتی روبرو شده ایم که در حال برطرف شدن است.

طهماسبی در خصوص طرح های دردست احداث شهرداری گفت: برای تملک املاک در پروژه تقاطع غیرهمسطح شهید قهاری سعید  بالغ بر 75میلیارد ریال توسط شهرداری یزد هزینه شده  و در حال حاضر برای گودبرداری در این پروژه نیاز به جابجایی تاسیسات از جمله شبکه آبرسانی و کابل برق منطقه ای است که علی رغم قول هایی که از سوی دستگاه های ذیربط  داده شده بود تاکنون در این زمینه اقدامی صورت نگرفته است.

وی احداث پل های زیرگذر مهرآوران و پل اتصال تقاطع غیر همسطح  قهاری سعید به بلوار جمهوری را از دیگر طرح های در دست احداث این معاونت عنوان کرد و افزود: البته فاز یک پروژه مهرآوران تا خط اتصال به جاده کنار گذر افتتاح شده وفاز دوم آن برای انجام مناقصه در حال آماده سازی است.

معاون فنی وعمرانی شهرداری یزد اختصاص مسیر دوچرخه سواری از پارک مهرآوران تا دانشگاه یزد را گامی مهم برای احیای فرهنگ دوچرخه سواری در یزد دانست  وگفت:امیدواریم بتوانیم با اختصاص مسیرهای  دوچرخه سواری ،مردم را برای استفاده از این وسیله مفید و بدون ضرر برای محیط زیست تشویق کنیم

طهماسبی درباره افتتاح پارک بزرگ حسن آباد در نیمه ماه مبارک رمضان هم اظهار داشت: این پارک از امکانات مناسبی برخوردار است و برای تکمیل خیابان های منتهی به آن نیز اعتبارات لازم در نظر گرفته شده است.

گفتنی است پارک زیتون در خیابان بهمن،فرهنگسرای بهمن در محل کشتارگاه قدیم،پارکینگ طبقاتی فرخی،ساختمان آتش نشانی آزادشهر،مهرآوران و محمودآباد از دیگر طرح های در دست احداث شهرداری یزد است.


آخرین اخبار آخرین اخبار