پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد:

تلاش برخی مسئولین در جهت پیشبرد برنامه‌های کشور با مماشات و انفعال است


فرمانده سپاه الغدیر استان یزد گفت: برخی از مسئولان کشوری هنوز خطر جبهه دشمنان را درک نکرده اند و سعی دارند با مماشات و انفعال برنامه های کشور را پیش ببرند.

به گزارش یزدامروز؛ گرد هم آیی مجمع بسیج استان یزد صبح امروز با حضور آیت الله محمد رضا ناصری، نماینده ولی فقیه در استان یزد، سردار اکبر فتوحی فرمانده سپاه الغدیر استان، سید ابوالفضل موسوی نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی و جمعی از اعضای مجمع بسیج، مدیران ارشد و فرماندهان نواحی بسیج استان، در فرهنگسرای غدیر برگزار شد.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در ابتدای این نشست، تحقق منویات رهبر انقلاب، کمک به کار آمدی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تحقق بسیج ده‌های میلیونی را سه هدف اصلی این مجمع برشمرد و گفت: بسیج همواره تحقق بخش آرمان های انقلاب و مردم بوده و کشتی انقلاب را به سرمنزل مقصود رسانده است؛ امروز نیز پوشاندن جامه عمل به آرمان اسلام که همان برپایی حکومت جهانی اسلام ناب محمدی است، بادست توانای بسیج، فرامین رهبر انقلاب و البته یاری خداوند، محقق خواهد شد.

صف آرایی گسترده دشمنان

سردار اکبر فتوحی اظهار داشت: دشمنان اسلام نیز به خوبی از این موضوع با خبر بوده و تمام تلاش، امکانات و حیله های شوم خود را به کار می گیرند تا سدی شوند در برابر تحقق این آرمان بزرگ؛ لذا بر عهده مسئولان کشور است تا با حمایت همه جانبه از بسیج و پیروی از فرامین رهبر انقلاب، یاری کننده بسیجیان باشند.

وی افزود: امروز دشمنان در جبهه ای گسترده و همه جانبه در مقابل اسلام صف آرایی کرده اند؛ جبهه ای که در دل خود جبهه های خونخواری چون صهیونیسم و وهابیت را جای داده است.

نایب رئیس مجمع بسیج استان در همین راستا تصریح کرد: جبهه خوانخوار دشمن در ابعاد گسترده فرهنگی و نظامی آرایش خود را انجام داده است؛ حیله ها و حملات فرهنگی و روانی دشمن در ابعاد و صورت های گوناگون مسلسل وار به سمت ما شلیک می شوند؛ لذا هر ایرانی و هر مسلمان وظیفه دارد تا با شناخت دقیق حربه های دشمن و شناسایی راه های مقابله با آن خود و دیگران را از این گزند های زهر آگین در امان نگه دارد.

نقش تعیین کننده مسئولان کشور

وی در ادامه نقش مسئولان کشوری را بسیار برجسته تر و تعیین کننده تر از دیگران دانست و گفت: متأسفانه برخی از مسئولان کشوری هنوز خطر جبهه دشمنان را درک نکرده اند و سعی دارند با مماشات و انفعال برنامه های کشور را پیش ببرند.

فتوحی تصریح کرد: مسئولان باید بدانند که دشمن از کوچک ترین فرصتی برای ضربه زدن به ایران اسلامی دریغ نخواهد کرد؛ لذا اظهار سستی در مقابل اینان نه تنها منافع ملی ایران را حفظ نمی کند، بلکه کشور را در معرض خطرات جدی قرار می دهد.

دعوت بسیجیان به جهاد فرهنگی

سردار فتوحی در ادامه این مجمع بسیجیان را به جهاد فرهنگی فراخواند و افزود: بسیج موظف است تا با ارائه راهکارهای مناسب به مسئولان نظام بفهماند که کوتاه آمدن در برابر دشمنان کشور و اسلام به منزله برگ برنده ای است در دست دژخیمان برای عقده گشایی و ضربه زدن به این مرز و بوم؛ وقت آن رسیده است که مسئولان بدانند مماشات بیش از حد و انفعال به آن ها فرصت می دهد تا ضربات مهلک خود را با خیال آسوده بر پیکره اسلام وارد کنند.

یزدرسا/


آخرین اخبار آخرین اخبار