پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

از دیدارهای برنامه ریزی شده تا پیام های «یهویی»!

تمام تقلاها برای تطهیر چهره فتنه گر بزرگ در یزد؛


در حالی که رهبر انقلاب رئیس دولت اصلاحات را باغی بر نظام می دانند برخی در استان یزد برای تطهیر چهره این فتنه گر و بازگشت بدون هزینه وی تمام تلاش خود را به کار بسته اند.

به گزارش یزدامروز به نقل از عصر فرهنگ؛ سال گذشته استاندار یزد دیداری با وی داشت و روابط عمومی استانداری یزد که از محل بودجه های عمومی ارتزاق می کند با ذوق زدگی عکس و خبر این دیدار را منتشر کرد. چندی پیش نیز استاندار در معیت این فتنه گر در یکی از بیمارستان های یزد ظاهر شد.

حضور این عامل فتنه در استان یزد به بهانه های مختلف و در سایه سکوت سنگین مسئولین و چراغ سبز دولتی ها به امری عادی بدل شده است. هر چند در کشور رئیس دولت اصلاحات برای احیای خود مجبور می شود به مناسبت سالگرد ازدواج یک بازیگر زن پیام بدهد(؟!) ولی وی در استان یزد چنین محدودیتی ندارد و هر چند وقت یکبار به شیوه ای خود را مطرح می کند.

مثلا شیخ تقی فاضل میبدی در مراسم آیت الله میر هدایی امام جمعه سابق میبد به صورت ناگهانی سخنران می شود و ناگهانی پیام رئیس دولت اصلاحات را قرائت می کند!

در همین راستا و در جدیدترین اقدام معاون ورزش و جوانان استان یزد که به طور اتفاقی مدیر عامل باشگاه والیبال آرمان اردکان است تمامی کادر و بازیکنان تیم را به دیدار با این فتنه گر برده و عکس دیدار و صوت سخنانش را به طور گسترده در فضای مجازی منتشر کرده است.

 

 

این در حالی است که اداره ورزش و جوانان یزد با مشکلات زیادی دست به گریبان است و به گفته منابع آگاه در بین تقسیم بندی های کشوری از میان یازده استان هم ردیف خود رتبه یازدهم را کسب کرده است. با این حال مسئولین این اداره به جای پرداختن به وضعیت اسفبار ورزش یزد ترجیح داده اند به منافع حزبی و جناحی خود برسند!

تطهیر چهره رئیس جمهور اسبق آن هم از سوی دولتی ها و با بودجه های عمومی موضوعی است که به صورت جدی قابل بررسی است ولی گویی در استان یزد کسی عزم برخورد با چنین حرکاتی را ندارد.


آخرین اخبار آخرین اخبار