پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا


تهدید داعش تدابیر امنیتی در فرودگاه لس‌آنجلس را افزایش داد


مقام‌های آمریکایی از افزایش تدابیر امنیتی در فرودگاه بین‌المللی لس‌آنجلس و اطراف آن به دنبال تهدید گروه تروریستی داعش خبر دادند.

به گزارش یزد امـــروز از فارس، به دنبال تهدید جدید گروه تروریستی داعش مبنی برحمله علیه پرسنل نظامی و فرودگاه‌های لس آنجلس، تدابیر امنیتی در فرودگاه‌های  دیگر بخش‌های کالیفرنیای جنوبی افزایش یافت.

 

شبکه خبری آمریکایی «ان‌بی‌سی» امروزشنبه با انتشار این خبر نوشت: گروه تروریستی داعش از هواداران خود درخواست کرده تا به منافع غرب در سرتاسر جهان حمله کنند.

 

بر اساس این گزارش، در شهرلس‌آنجلس ماشین‌های گشت زنی دو سرنشینه در اقدامی احتیاطی به مراقبت مشغول بوده و بنا به گفته مقام‌های رسمی تدابیر امنیتی هفته جاری تا فرودگاه بین‌المللی این شهر گسترش یافته است.

 

مقام‌های پلیس در این باره اعلام کردند که تاکنون توطئه‌ای خاص را شاهد نبودند اما به دنبال دریافت اطلاعاتی خارج از کشور تدابیر امنیتی  و نیز مراقبت از افراد افراطی مظنون در آمریکا افزایش یافته است.

 

به گزارش این منبع خبری، سخنگوی پلیس امنیت داخلی آمریکا اعلام کرد که در ماه‌های گذشته اقدام‌های امنیتی منجمله تفتیش مسافران در برخی فرودگاه‌های منتخب خارج از کشور و افزایش تصادفی جست‌وجوی مسافران و بررسی اثاثیه آن‌ها در پروازهای بین‌المللی به سوی آمریکا افزایش یافته است.آخرین اخبار آخرین اخبار