پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

معاون امور بازرگانی سازمان صمت استان یزد خبر داد


معاون امور بازرگانی سازمان صمت استان یزد گفت: توزیع گوشت از روز چهارشنبه هفته گذشته آغاز شده و تقریبا روزانه به میزان 20 تن در واحدهای تعاونی کارمندی، کارگری و فروشگاه‌های بزرگ در سراسر استان توزیع می‌شود.

به گزارش یزدامروز؛علی افشارپور در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، با اشاره به سهمیه 145 تنی گوشت قرمز در نظرگرفته شده برای استان یزد گفت: توزیع این میزان گوشت از روز چهارشنبه هفته گذشته آغاز شده و تقریبا روزانه به میزان 20 تن در واحدهای تعاونی کارمندی، کارگری و فروشگاه‌های بزرگ در سراسر استان توزیع می‌شود.
 
وی ادامه داد: امروز نیز 20 تن گوشت منجمد و گوشت گرم گوساله در 18 واحد تعاونی کارمندی، کارگری و فروشگاه‌های بزرگ در سطح یزد توزیع می‌شود و این روند به صورت روزانه در مرکز استان و شهرستان‌ها ادامه خواهد داشت.
 
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت معدن تجارت استان یزد عنوان کرد: توزیع مرغ تنظیم بازار نیز به میزان زیادی و به قیمت حداکثر 13 هزار تومان روزانه حدود 100 تن در فروشگاه‌های استان توزیع می‌شود و هیچگونه کمبودی در این زمینه وجود ندارد.
 
افشارپور در خصوص توزیع میوه تنظیم بازار نیز گفت: حدود 900 تن پرتقال و 540 تن سیب برای این ایام تا پایان سال در نظر گرفته شده است که توزیع آن از در مراکز میوه فروشی، مراکز تعاون روستایی و مرکزهای تعیین شده توسط شهرداری از امروز صبح در سراسر استان آغاز شده است.
 
وی با اشاره به قیمت میوه تنظیم بازار ادامه داد: پرتقال تامسون به قیمت سه هزار و 500 تومان، پرتقال والنسیا به قیمت چهار هزار و 500 تومان و سیب به قیمت هر کیلو 6هزار و 200 تومان در اختیار عموم قرار می‌گیرد.
 
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت استان با بیان اینکه 10 هزار تن شکر تنظیم بازر نیز برای استان در نظر گرفته شده است، عنوان کرد: تاکنون پنج هزار تن از این میزان شکر به صورت حواله بین واحدهای صنفی، صنعتی و تولیدی توزیع شده است و 500 تن شکر نیز از فردا به قیمت سه هزار و 300 تومان برای مصرف عموم در فروشگاه‌های استان توزیع می‌شود.
 
انتهای پیام/

آخرین اخبار آخرین اخبار