پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

هشدار جدی سرپرست پليس آگاهي استان یزد به مردم:

توزیع غذای نذری بهانه ای برای سرقت/عمل به توصيه هاي پليسي، زمینه سازکاهش جرايم در جامعه


سرپرست پليس آگاهي فرماندهي انتظامي استان یزد گفت:در ماه مبارک رمضان فرصت مناسبي براي سارقان فراهم مي گردد تا تحت پوشش افراد خير و با شناسايي افراد تنها و مخصوصا بانوان و با حضور در درب منازل اقدام به سرقت و به خصوص سرقت طلاجات کنند.

به گزارش خبرنگاریزدامروز، سرپرست پليس آگاهي استان يزد با اشاره به حلول ماه مبارک رمضان و حضور خانواده ها در مراسم افطاري در بوستان ها و خالي بودن منازل از احتمال افزايش سرقت منازل و خودروها در اين مدت خبر داد و گفت: عمل به توصيه هاي پليسي کاهش جرايم در جامعه را به دنبال خواهد داشت.

سرهنگ "علی فاتحی" افزود: در کنار تردد گشتهاي محسوس و غيرمحسوس در محلات و فضاهاي عمومي ضروري است شهروندان موارد احتياطي را رعايت نموده و از اين طريق زمينه ارتکاب سرقت را از سارقان سلب کنند.

وي با هشدار به مردم در خصوص سرقت تحت پوشش افراد خير اظهار داشت: در ماه مبارک رمضان افراد به عناوين مختلف اقدام به پخش نذري مي نمايند بنابراين موقعيت و فرصت مناسبي براي سارقان فراهم مي گردد تا تحت پوشش افراد خير و با شناسايي افراد تنها و مخصوصا بانوان و با حضور در درب منازل اقدام به سرقت و به خصوص سرقت طلاجات کنند.

سرپرست پليس آگاهي فرماندهي انتظامي استان يزد در پايان خاطرنشان کرد: به منظور پيشگيري از وقوع اين نوع سرقتها مردم در صورت برخورد با چنين افرادي ضمن دقت در حرکات و رفتار آنها در برخورد با افراد مشکوک، آن را سريعا به پليس 110 گزارش نمايند.


آخرین اخبار آخرین اخبار