پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

رئیس هیئت فوتبال یزد:


دستادر جمع سرپرستان تیم های فوتبال لیگ برتر گفت: اولین گام اساسی برای توسعه فوتبال ایجاد باشگاه های قوی با همکاری بخش خصوصی و حامیان مالی است.

به گزارش یزدامروز؛ عبدالرضا دستا روز شنبه در جمع سرپرستان تیم های فوتبال لیگ برتر افزود: اولین گام اساسی برای توسعه فوتبال ایجاد باشگاه های قوی با همکاری بخش خصوصی و حامیان مالی است.

وی ادامه داد: برای انجام این کار مهم باید علاقه مندان با مراجعه به هیات فوتبال و اداره کل ورزش و جوانان استان نسبت به درخواست راه اندازی باشگاه و پیگیری مسائل قانونی آن اقدام کنند.

این مسوول اظهار کرد: بر اساس مقررات فدراسیون از این به بعد تنها تیم هایی می توانند در مسابقات فوتبال لیگ های استانی و کشوری شرکت کنند که زیر پوشش باشگاه فعالیت باشند.

دستا گفت: هر چند در سال های اخیر برای ایجاد باشگاه های مختلف در استان کارهایی انجام شده ولی به هیچ وجه مناسب نبوده و باید جدی نسبت به ورود علاقه مندان و حامیان مالی اقدام شود.

وی تصریح کرد: توجه به آموزش ، استعدادیابی ، برگزاری لیگ های منظم و انجام مسابقات و همچنین عنایت به مسائل فرهنگی در کنار موارد فنی جزو اولویت های هیات فوتبال است.25 تیم فوتبال ، فوتسال و فوتبال ساحلی یزد در لیگ کشوری و 70 تیم در لیگ استانی حضور دارند.

انتهای پیام/ح


آخرین اخبار آخرین اخبار