پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

امام جمعه بخش بهمن در یادواره شهدا:

جان شهدای هسته ای را مدعیان صلح با آمریکا گرفتند


امام جمعه بخش بهمن در یادمان شهدای حصر آبادان شهرستان گفت: همان هایی که امروز پای میز مذاکره بر سر مسائل هسته ای می نشینند و دم از صلح طلبی می زنند، جان دانشمندان هسته ای ما را گرفتند.

به گزارش سرو ابرکوه، یادمان شهدای ابرکوه درعملیات ثامن الائمه (حصر آبادان) با حضور مسئولین شهرستان و با سخنرانی حجت الاسلام رضا علیزاده امام جمعه بخش بهمن، در مسجد جامع ابرکوه برگزار شد.

حجت الاسلام علیزاده ضمن اشاره به مقام والای شهدا اظهار کرد: شهیدان، اولین ولی نعمتان انقلاب اسلامی هستند و حضور تاریخی حضرت امام (ره) پس از بازگشت به وطن بر مزار شهدای بهشت زهرا در تهران و بیان شرمندگی ایشان به مقام شهدا و خانواده هایشان، نشان از اهمیت این مساله دارد؛ لذا باید یاد این عزیزان در جامعه زنده بماند چرا که آرامش  امروز مرهون جانفشانی های دیروز این رادمردان تاریخ است.

 

علیزاده خاطر نشان کرد: امروز عده ای با خون شهدا معامله می کنند، ارزش هایی را که به پای آن خون هزاران هزار شهید ریخته شده را پایمال می کنند؛ آنان نمی خواهند قبول کنند که شهدا رفتند تا حیا، عفت و تقوا زنده بماند.

وی تأکید کرد: مقام شهدا، مقام کوچک و ساده ای نیست و آنهایی که به برکت خون شهدا به نوایی رسیده اند، وظیفه دارند ارزش های مذکور را حفظ کنند و اجازه ندهند غیرت، شرف و عزت شهدا به بهایی ناچیز از دست برود؛ همان غیرتی که باعث شد شهردار ارومیه در مقابل توهین های پیرزنی سرفرود آورد و لب به اعترض نگشاید، که من مهدی باکری، همان شهردار هستم.

 

امام جمعه بخش بهمن ضمن اشاره به ترور شهدای هسته ای توسط دست های جنایتکار، تصریح کرد: همان هایی که امروز پای میز مذاکره بر سر مسائل هسته ای می نشینند و دم از صلح طلبی و دوستی با آمریکا می زنند، همان ها جان دانشمندان ما را گرفتند.

علیزاده افزود: باید مردم را آگاه کرد تا بیدار شوند، اگر درایت رهبری نبود، ملت ایران از مسیر ایستادگی و مقاومت منحرف می شد و امروز کسانی که در مرزهای سوریه و لبنان هستند می فهمند که رهبری سید علی خامنه ای یعنی چه و رهبر واقعی کیست؟

 

حجت الاسلام علیزاده اذعان کرد: رهبر معظم انقلاب دیگر با چه زبانی بگویند هوشیار باشید که، آمریکا نه دوست ماست و نه به دنبال انرژی هسته ای است؛ افسوس که عده ای خود را به خواب غلفت زده و با هیچ فریادی نمی توان بیدارشان کرد؛ اما ای مردم شما آگاه باشید که این نظام، رهبری و آرامش به سادگی به دست نیامده است و ما نباید اجازه دهیم که به کوچکترین بهانه ای، از دست برود.

وی ضمن اشاره به نزدیک شدن به انتخابات نمایندگان مجلس و خبرگان رهبری بیان کرد: عده ای از افراد کارهایی را از نمایندگان انتظار دارند که در حیطه وظایف مسئولین است، نمایندگان وظیفه خطیر نگهبانی از مجلس و حفظ آن را برعهده دارند. دشمن قصد دارد سکان سنگر مجلس و خبرگان رهبری را بدست گیرد و در آن نفوذ کند لذا ملت ایران باید آگاه باشند.

 

شایان ذکر است تلاوت کلام الله مجید و مداحی سید رسول کبرایی به یاد شهدا، از جمله برنامه های گرامیداشت یادمان شهدای عملیات ثامن الائمه و جمعی از شهدای شهرستان بود.

انتهای پیام/ م.ف


آخرین اخبار آخرین اخبار