محتوا محتوامسابقه تیم‌های والیبال خاتم اردکان و پیام مشهد در هفته شانزدهم لیگ برتر والیبال کشور نیمه تمام به پایان رسید.

به گزارش یزدامروز، یگانه مجد ناظر بازی دیدار پیام و خاتم اردکان گفت: با اعتراضات بیش از اندازه به ادارو بازی به حاشیه رفت و پس از ان بازیکنان خاتم از زمین خارج شدند و دیگر در زمین مسابقه حضور نیافتند.

وی افزود: امروز در بازی اتفاقاتی پیش آمد که به هیچ عنوان از هیچ کدام از دو تیم انتظار چنین اعتراضات شدیدی به داور وجود نداشت. بازیکنان  در برخی مواقع با اعتراضات شدید خود فشار زیادی به داور آوردند و همین مسئله عامل توقف بازی و بروز حواشی مختلف شد.
 
ناظر دیدار پیام مشهد و خاتم اردکان تصریح کرد: از بازیکنان و کادر فنی دو تیم انتظارصبر بیشتری داشتیم، گزارشات و اتفاقات این دیدار به صورت کامل به فدراسیون ارسال خواهد شد تا در خصوص نتیجه و جرائم انظباطی تصمیم گیری شود.
 
وی گفت: بازی در امتیاز 11 بر 9 به نفع پیام متوقف بود که با توجه به اعتراضات و بروز حواشی داور اول فراخوانده شد و در حضور مربیان پیشنهاداتی در خصوص  ادامه دیدار مطرح شد اما تیم خاتم این موضوع را نپذیرفت و پس از پا فشاری بر این مضوع به آن‌ها گفتیم اگر قبول ندارید می‌توانید تشریف ببرید.
 
مجد اذعان کرد: در حالی که بازیکنان و کادر پیام در زمین حضور داشتند و آماده ادامه مسابقه بودند تیم خاتم سریعا به رختکن رفت و پس از آن اعلام کردند که دیگر شرایط حضور در زمین را ندارند. 
 
وی در پایان گفت: از آن‌ها چندین بار خواسته شد که برای ادامه کار بازیکنان خود را کنترل کنند اما متاسفانه از سوی تیم خاتم تصمیمی برای همکاری نبود و در نهایت حاضر به حضور در زمین نشدند.
انتهای پیام/س*

آخرین اخبار آخرین اخبار