محتوا محتوا

حسن عباسی در یزد:


رئیس اندیشکده یقین بابیان اینکه امروز ملت ایران توانسته بدون آمریکا روی پای خود بایستد ابراز داشت: کارنامه انقلاب در طول این 4 دهه هرکجا بر پایه جریان‌های لیبرال‌ صورت گرفته جز فقر و فلاکت چیزی نداشته چراکه رسالت این جریان، ناکارآمد جلوه دادن جمهوری اسلامی و واگذاری کشور به آمریکائی‌هاست.

به گزارش یزدرسا؛ حسن عباسی شب گذشته در جمع پرشور یزدی‌ها بابیان اینکه جنبش دانش‌آموزی نقش محوری در دوران انقلاب داشته گفت جنبش دانش‌آموزی بستر سایر جنبش‌های اجتماعی امروز بوده و این جنبش مادر همه جنبش‌های اجتماعی تأثیرگذار تمدنی است.

رئیس اندیشکده یقین با اشاره به راهپیمایی 13 آبان امسال گفت: راهپیمایی ۱۳ آبان امسال باشکوه‌ترین راهپیمایی در سال‌های اخیر انقلاب اسلامی بود به‌نحوی‌که علی‌رغم تهدیدات رئیس‌جمهور آمریکا و بازگرداندن تحریم‌ها مردم به شکل خودجوش و عظیم در این راهپیمایی شرکت کردند.

عباسی بابیان اینکه درواقع استکبار منحصر به آمریکائی‌ها نیست و در درون انسان‌ها نهفته است اظهار داشت: استکبار از ازل بوده و همواره تا ابد وجود خواهد داشت و از ابتدای انقلاب نیز تاکنون کشورمان براثر خوی استکباری آمریکائی‌ها دچار تحریم بوده که از سال گذشته این ظرفیت کامل شده و تحریم‌ها هیچ اثری نخواهد داشت.

وی افزود: امروز جریان انقلابی هیچ هراسی از تحریم‌ها ندارد؛ چراکه تحریم سنت مستکبرین عالم، بوده و این اقدام آخرین تیر ترکش دشمن است.

نظریه‌پرداز انقلاب تصریح کرد: انقلاب اسلامی تنها حکومت دینی است که توانسته در طول تاریخ اسلام برای اولین بار بااقتدار اهداف عالیه خود را دنبال کرده و مردم را چهل سال با خود همراه ساخته و چنین جمعیت عظیمی از نیروهای ولایتمدار را داشته باشد.

 

رئیس اندیشکده یقین بابیان اینکه امروز ملت ایران توانسته بدون آمریکا روی پای خود بایستد ابراز داشت: کارنامه انقلاب در طول این 4 دهه هرکجا بر پایه جریان‌های لیبرال‌ صورت گرفته جز فقر و فلاکت چیزی نداشته چراکه رسالت این جریان، ناکارآمد جلوه دادن جمهوری اسلامی و واگذاری کشور به آمریکائی‌هاست.

عباسی سازش را محکوم دانست و اظهار داشت: هرچند درحال حاضر کشور دچار برخی از مشکلات اقتصادی است که البته ربطی به جریان انقلابی ندارد اما ملت ایران مقاومت را به‌عنوان تنها راهکار مقابل با استکبار جهانی سرلوحه خود قرار داده است.

وی با اشاره به این مطلب که اگر جریان‌های انقلابی در صدر اسلام نبودند امروز اثری از انقلاب اسلامی نبود گفت: وجود نیروهای انقلابی در کشور اجازه نخواهد داد جریان لیبرال به اهداف خویش دست پیدا کند و امروز این جریان در برابر جریان‌های لیبرال که با دروغ‌گوئی به قدرت رسیده‌اند محکم ایستاده است.

عباسی با اشاره به تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان پیرو خط امام (ره) گفت: امام راحل این روز را انقلاب دوم نام‌گذاری کرد و شما مطمئن باشید اگر لانه جاسوسی هم تسخیر نمی‌شد باز آمریکائی‌ها ما را تحریم می‌کردند چراکه خوی آن‌ها زور گوئی و خویش برتر بینی است.

رئیس اندیشکده یقین مذاکره موشکی را غیرممکن دانست و ابزار داشت: امنیت این مملکت نباید به حراج گذاشته شود ضمن اینکه نمره کارنامه دولت در مذاکره برای رفع تحریم‌ها صفر بوده و هیچ امیدی به مذاکره با اروپا وجود ندارد بنابراین بر اساس فرموده رهبری تنها راه برون‌رفت از مشکلات اقتصادی توجه به اقتصاد مقاومتی است.

وی تصریح کرد: با توجه به تأمین 80 درصد نیازهای کشور از داخل ضروری است به تحریم‌ها به چشم نعمت نگاه شود و در این راستا باید یک وزاتخانه با عنوان تجارت داخلی به وجود آوریم که ظرفیت‌های استان‌ها را شناسایی و به این صورت جلوی واردات بی‌رویه را بگیریم.

رئیس اندیشکده یقین در پایان قدرت جمهوری اسلامی را بر خواسته از اراده و قدرت الهی دانست و اظهار داشت: امروز ملت ایران آمریکائی‌ها را به خاک ذلت نشانده و علی‌رغم آنچه نشان می‌دهد، بر اساس تحلیل مفسران خودشان اگر بخواهند با ایران وارد جنگ شوند جهان را به نابودی خواهند کشید و اگرچه شروع‌کننده خواهند بود اما نمی‌توانند آن را خاتمه بدهند.

انتهای پیام/ح


آخرین اخبار آخرین اخبار