محتوا محتوا

دبیرکنگره شهید محمد منتظر قائم عنوان کرد


دبیرکنگره شهید محمد منتظر قائم با اعلام این مطلب که کنگره شهید منتظر قائم در روز 5 اردییهشت ماه در یزد برگزار می شود به تشریح جزئیات این مراسم پرداخت.

 دبیرکنگره شهید محمد منتظر قائم در گفتگو با یزدامروز؛ با اعلام این مطلب که کنگره شهید منتظر قائم در روز 5 اردییهشت ماه در یزد برگزار می شود افزود: هرساله یک شهید از برادران و یک شهید از خواهران به عنوان شهید شاخص انتخاب می شوند که امسال شهیده رقیه رضایی به عنوان شهید شاخص خواهر و شهید محمد منتظر قائم به  سبب اینکه در راه نفوذ آمریکائی ها به شهادت رسیده به عنوان شهید شاخص برادر انتخاب شده اند.

سرهنگ علیرضا باقری ادامه داد: کنگره شهید منتظر قائم  ساعت 8 صبح روز 5 اردیبهشت  با همکاری همه دستگاه ها ی اجرایی  ، ادارات و سازمان های استان در سالن همایش های مرکز تربیت معلم شهید پاکنژاد و با حضور شخصیت های کشوری و استانی برگزار می شود.

وی سخنرانی فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سردار فدوی،پخش دو نماهنگ در زمینه های نفوذ و استکبار ستیزی، اجرای سرود توسط گروه سرود کشوری عاشقان ولایت یزد با موضوع نفوذ،روایت بخشی از زندگی شهید توسط خواهر زاده وی، شعرسرایی توسط شعرای آئینی استان با موضوع شهید،رونمایی از چاپ مجدد کتاب ققنوس عشق با موضوع زندگی نامه و خدمات والای شهید به نظام مقدس اسلامی،پخش مستند تولیدی شهید،اجرای برنامه های رادویی و نمایشی در شبکه صدای استان و تولید انیمیشن زندگی نامه شهید برای کودکان و اعزام کاروان های راهیان نور به صحرای طبس  را از برنامه های جنبی این کنگره عنوان کرد.

مسئول فرهنگی سپاه الغدیر استان یزد اضافه کرد: همزمان با برگزاری کنگره شهید در یزد، مراسم سالگرد این شهید وارسته در صحرای طبس نیز به طور همزمان با سخنرانی سردار نقدی رئیس بسیج مستضعفان  برگزار می شود


آخرین اخبار آخرین اخبار