پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

رئیس مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان یزد:

جسم محترقه بینایی دختر 9 ساله یزدی را گرفت


رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان یزد گفت: بر اثر آتش بازی شب گذشته در یزد 13 نفر مصدوم شدند که متاسفانه یک دختر 9 ساله بر اثر برخورد اجسام محترقه بینایی خود را از دست داد.

به گزارش یزد امـــروز؛ رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی یزد در مصاحبه با خبرنگار یزد آوا، تعداد مصدومین چهارشنبه آخر سال در شهرستان یزد را 13 مصدوم اعلام کرد.

دکتر احمد دهقان با بیان اینکه در دیگر شهرستان‌های استان مورد خاصی دیده نشده است،  افزود: 11 مورد از این مصدومین سرپایی درمان شدند و متاسفانه یک دختر 9 ساله بر اثر برخورد اجسام محترقه بینایی خود را از دست داد و همچنین  یک مرد 26 ساله نیز با انفجار ترقه از ناحیه  انگشتان خود دچار آسیب شد.

وی تعداد پایگاه‌های فعال مرکز مدیریت فوریت های پزشکی یزد در چهارشنبه آخر سال را 42 پایگاه در سطح شهرستان یزد اعلام کرد و گفت: اورژانس تعداد کارشناسان خود را نیز در این شب 30 درصد افزایش داده بود.

۲۸۸ نفر در کشور سوختند

به گزارش تسنیم مجتبی خالدی با اشاره به آخرین وضعیت حادثه دیدگان چهارشنبه آخر سال 93 اظهار داشت: تاکنون 288 نفر دچار سوختگی شدند.

سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کشور ادامه داد: تاکنون و براساس آمار اورژانس یک نفر فوت کرده است. در این راستا در ارومیه نیز گزارش قطع مچ دست داشتیم.

خالدی بیان داشت: 4 حادثه دیده نیز در ICU بستری هستند. همچنین، 5 نفر نیز در بیمارستان فاطمة الزهرا(س) دچار له‌شدگی دست شدند که کار مداوا روی آنان در حال انجام است.

سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کشور با اشاره به تخلیه چشم یک کودک 13ساله در گنبد و همچنین یک فرد 20ساله در کرج خاطرنشان کرد: بیشترین آمار حادثه دیدگان برای تهران بود و جالب این است که در شهرهایی مانند ایلام و کهگیلویه و بویراحمد حتی یک مورد حادثه چهارشنبه سوری نداشتیم.


آخرین اخبار آخرین اخبار