پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

در نشست هم اندیشی با اصحاب رسانه مطرح شد

جشنواره روابط عمومی موثر در یزد برگزار می‌شود


مشاور اطلاع رسانی و روابط عمومی استاندار یزد گفت: جشنواره روابط عمومی موثر در یزد در حال طرح ریزی است که برگزاری آن نقطه عطفی در ارتباط روابط عمومی‌ها و رسانه‌ها خواهد بود.

به گزارش یزدامروز به نقل از یزد آوا، عباس حیدری مدیرکل دفتراستاندار و روابط عمومي استانداری یزد صبح امروز در نشست هم اندیشی با اصحاب رسانه یزد با تاکید بر لزوم تعامل بیشتر روابط عمومی‌ها و رسانه‌ها به بررسی وضعیت رسانه‌های استان پرداخت و از اهالی رسانه درخواست کرد ضمن بیان شاخص‌های رسانه مطلوب، به نحوه ارتباط رسانه‌ها با دستگاه‌ها اجرایی استان و روابط عمومی‌ها بپردازند.

وی اطلاع رسانی به مردم را هدف و فصل مشترک رسانه‌ها و روابط عمومی‌ دستگاه‌ها دانست و گفت: باید اخبار دقیق و مطابق با واقعیت به نحو درست به اقشار مختلف مردم انتقال داده شود  و بالا بردن سطح آگاهی و بینش مردم که از رسالت اهل قلم و رسانه است، مورد توجه قرار گیرد.

عباس ملازينلی مشاور اطلاع رسانی و روابط عمومی استاندار یزد نیز در این نشست با اشاره به اهمیت کار رسانه و خبرنگاران ادامه داد: هیچ فعالیتی تا زمانی که اطلاع رسانی  نشود و زمینه‌های روانی و اجتماعی جامعه برای انجام آن فعالیت وجود نداشته باشد به نتیجه نخواهد رسید.

وی با تأکید بر تعامل بیشتر رسانه‌ها و روابط عمومی‌ها گفت: جشنواره روابط عمومی موثر در یزد در حال طرح ریزی است که برگزاری آن نقطه عطفی در ارتباط روابط عمومی‌ها و رسانه‌ها خواهد بود و با توجه به اینکه رسانه‌ها در این جشنواره به روابط عمومی‌ها امتیاز می‌دهند نقش تاثیرگذاری بر ارتباط آنها با رسانه‌ها  دارد.

گفتنی است  در این نشست که با موضوع بررسی مسائل اطلاع رسانی استان و شیوه تعامل با مسئولان  برگزار شد جمعی از اصحاب رسانه به بیان مشکلات و دیدگاه‌های خود پرداختند.

انتهای پیام/


آخرین اخبار آخرین اخبار