محتوا محتوا

مسئول کانون جوانان رضوی استان یزد:


مسئول کانون جوانان رضوی استان یزد توسعه معنوی حرم مطهر رضوی در کشور را از جمله اهداف مهم جشنواره زیر سایه خورشید برشمرد و اذعان داشت: این جشنواره بزرگترین رویداد فرهنگی و مذهبی استان بوده که در لایه‌های مختلف اجتماعی رخ می دهد.

به گزارش خبرنگار یزدامروز،حجت‌الاسلام مهدی مهدوی‌نژاد عصرامروز در نشست خبری دوازدهمین جشنواره مردمی و بین‌المللی زیر سایه خورشید با اشاره به برگزاری دوازدهمین دوره جشنواره زیر سایه خورشید گفت: این جشنواره همزمان با تمامی استان‌های ایران و 40 کشور در دنیا به صورت مردمی و بین‌المللی در روز 20 تیرماه در امامزاده سید محمد جعفر یزد برگزار می‌شود.

رئیس جشنواره زیرسایه خورشید یزد افزود: جشنواره زیر سایه خورشید بزرگترین رویداد فرهنگی و مذهبی در دهه کرامت به شمار می‌رود و امروز این رویداد بزرگ فرهنگی در کمتر از یک دهه از مرزهای کشور خارج شده و امسال هشتمین دوره خود در خارج از مرزها را تجربه می کند.

مسئول کانون جوانان رضوی استان یزد تصریح کرد: برگزاری این جشنواره در خارج از کشور فرهنگ رضوی و توجه به علی ابن موسی الرضا(ع) را در دنیا گسترش می دهد.

مهدوی نژاد با بیان اینکه جشنواره زیر سایه خورشید در استان توسط کانون جوانان رضوی وابسته به آستان قدس برگزار می شود اظهار داشت: متولی این کانون در استان هیئت انصار ولایت یزد بوده و مهمترین مسئولیت کانون جوانان رضوی برگزاری همین جشنواره است.

نخبه فرهنگی یزد توسعه معنوی حرم مطهر رضوی در کل کشور را از جمله اهداف مهم جشنواره زیر سایه خورشید برشمرد و اذعان داشت: این جشنواره بزرگترین رویداد فرهنگی و مذهبی استان بوده  که در طی 10 روز با حضور خادمان آستان مقدس رضوی در تمامی شهرستان‌ها و روستاها در لایه‌های مختلف اجتماعی رخ می دهد.

انتهای پیام/ح


آخرین اخبار آخرین اخبار