پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

گزارش لحظه به لحظه جشن انقلاب در یزد؛

جشن سی و هفت سال ایستادگی، میراث تاریخ یزد را زنده کرد/یوم الله 22 بهمن؛ روز بیداری یزد در مقابل نفوذ


جشن بزرگ انقلاب اسلامی در یزد با فریاد «الله اکبر» و «شعار مرگ با آمریکا» آغاز شد و مردم یزد در ابتدای راهپیمایی امسال به یاد مرحوم حاج حسن دانش شعار «مرگ بر آل سعود» و «مرگ بر وهابی» سردادند و انزجار خود را از اقدامات اخیر آل سعود اعلام کردند.

به گزارش یزدامروز؛ با فرا رسیدن روز 22 بهمن ماه و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی گزارش لحظه به لحظه این جشن برزگ در یزد منتشر می شود.

9:05  همزمان با سراسر کشور آحاد مردم انقلابی یزد علیرغم سردی هوا از ساعت ها پیش در میدان آزادی میعادگاه آغاز جشن پیروزی انقلاب منتظر برگزاری هر چه شکوه مند انقلاب اسلامی هستند.

جشن انقلاب امسال در یزد متفاوت تر از گذشته

9:07 جشن انقلاب اسلامی متفاوت تر سال های گذشته در یزد برگزار می شود چراکه از ساعت 7 صبح برنامه جشن به همت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد در میدان آزادی با حضور هنرمندان یزدی در حال اجرا است.

9:10 رادیو یزد  با استقرار در مسیر راهپیمایی به صورت زنده جشن انقلاب اسلامی را در یزد پوشش می دهد.

لحظه به لحظه به خیل جمعیت حاضر در میدان آزادی یزد افزوده می شود

9:20  هر چه به آغاز جشن انقلاب اسلامی نزدیک می شود لحظه به لحظه از همه آحاد مردم پیر و جوان، زن و مرد به سیل جمعیت حاضر در میدان آزادی نیز افزوده می شود.

9:25 در بین مردم چهره مسئولان و شخصیت های معروف یزد چون جوکار نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی، شاکری شمسی فرماندار یزد و دکتر فروزان نیا عضو ائتلاف اصولگرایان استان یزد به چشم می خورد.

دعا برای فرج امام زمان(عج) نقطه آغازین راهپیمایی 22 بهمن در یزد

9:28 مردم یزد داراالعباده قبل از آغاز جشن انقلاب برای فرج امام زمان (عج) دعا کردند.

جشن بزرگ انقلاب در یزد آغاز شد

9:33 جشن بزرگ انقلاب اسلامی در یزد با فریاد «الله اکبر» و «شعار مرگ با آمریکا» آغاز شد.

9:40 مردم یزد در ابتدای راهپیمایی امسال به یاد مرحوم حاج حسن دانش شعار «مرگ بر آل سعود» و «مرگ بر وهابی» سردادند و انزجار خود را از اقدامات اخیر آل سعود اعلام کردند.

9:41 آیت الله ناصری امام جمعه یزد و نماینده ولی فقیه در استان، آیت الله سید کاظم مدرسی امام جمعه بخش مرکزی یزد و دیگر علما و روحانیون یزد همگام با مردم همراه شدند.

حضور پر شور مردم یزد با بالگرد ثبت می شود

9:48 علیرغم حضور خبرنگان و تیم سیار صدا و سیما در میان جمعیت حضور پر شور مردم یزد با بالگرد ثبت می شود.

9:50 هم چنان که سیل جمعیت رو به افزونی است، مردم یزد با پلاکاردها و پرچم های ایران و لبیک یا خامنه ای به میدان شهید بهشتی رسیدند.

افزایش بیش از 10 درصدی یزدی ها در راهپیمایی 22 بهمن

9:55 رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در مصاحبه با رادیو یزد گفت: در راهپیمایی 22 بهمن امسال بی شک شاهد جمعیتی بیش از 10 درصد نسبت به سال گذشته هستیم.

9:59 خیل جمعیت راهپیمایی 22 بهمن در یزد با شعار «این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده»  به میدان امیرچخماق میعادگاه همیشگی جشن انقلاب اسلامی رسید.

10:00 حضور ورزشکاران یزدی در بین جمعیت راهپیمایی با لباس های ورزسی پر رنگ است و رکورد دار یزدی روپایی جهان در این مراسم طول مسیر راهپیمایی را روپایی زد.

پرچم آمریکا و اسرائیل جنایتکار به اتش کشیده شد

10:03 با رسیدن جمعیت به میدان امیر چخماق پرچم منحوس آمریکا و اسرائیل غاصب و جنایتکار به آتش کشیده شد.

10:10 حضور پر رنگ و متفاوت بانوان یزدی در راهپیمایی امسال 22 بهمن واضح و پر معنا است و گویا آمده اند تا یاد شیرزنانی که در پیروزی انقلاب اسلامی هم پای دیگران مبارزه می کردند را زنده کنند.

10:12 استاندار یزد به همراه شمخانی دبیر شورای عالی امنیتی ملی کشور در جایگاه حاضر شدند.

10:14 با حضور بی نظیر مردم یزد در میعادگاه جشن پیروزی انقلاب گروه سرود 1357 نفره همسرایان فجر با پوشش متفاوت به شکل پرچم جمهوری اسلامی ایران برنامه خود را اجرا کرد.

10:26 با توجه به اقدامات اخیر عمرانی میراث فرهنگی یزد در میدان امیر چخماق قسمت عظیمی از این میدان بسته شده است.

10:37 مردم یزد در میدام امیر چخماق یزد با فریاد «مرگ بر آمریکا» «مرگ بر رژیم صهونیستی» «ما با ولایت زنده ایم تا زنده ایم رزمنده ایم» پایندی همیشگی خود را به آرمان های امام اعلام کردند.

10:44 در جایگاه ویژه چهره مسئولان استانی چون سردار فتوحی فرمانده سپاه الغدیر استان یزد، سردار کاکاوند فرمانده انتظامی استان، آیت الله ناصری امام جمعه یزد، میر محمدی استاندار یزد و معاونین وی، فرماندار یزد، فخر الدینی رییس شورای هماهنگی تبلیغات استان یزد به چشم می خورند.

10:50 شعر خوانی دسته جمعی توسط گروه کانون مداحان سازمان تبلیغات اسلامی در جلو جایگاه ویژه سخنرانی هم اکنون در حال اجرا است.

10:55 پس از اجرای سرود مداحان، استاندار یزد برای تقدیر از مردم ولایتمدار دارالعباده به پشت تریبون خوانده شد.

استاندار یزد: دولت تدبیر و امید کمک رسان طرح انتقال آب یزد باشد

10:51 استاندار یزد در جمع مردم با تبریک سالروز پیروی انقلاب اسلامی از حضور پر رنگ مردم تشکر کرد.

10:57 استاندار یزد در سخنرانی خود به موضوع انتقال آب به یزد پرداخت و از دولت تدبیر وامید درخواست کرد در تسریع این موضوع کمک رسان طرح ها باشد.

11:00 وی همچنین در خصوص گازرسانی به شهرها وروستای استان نکاتی را بیان کرد.

11:02 مردم یزد قبل از سخنرانی شمخانی با شعارهای کوبنده چون «خامنه ای حیدر است ولایتش ولایت دیگر است» ولایتمداری خود را به اثبات رساندند.

سخنرانی دبیر شورای عالی امنیت ملی 

11:03 نماینده رهبر معظم انقلاب و دبیر شورای عالی امنیت ملی هم اکنون برای سخنرانی به پشت تریبون رفت و سخنرانی خود را آغاز کرد.

11:25 سخنرانی امیر دریادار شمخانی پایان یافت و مردم به استقبال شنیدن قطعنامه راهپیمایی سراسری یوم الله 22 بهمن 94 می روند.

11:30 قطنامه راهپیمایی یوم الله 22 بهمن توسط زارع دبیرستاد مرکزی دهه فجر در حال قرائت است.

11:41 بیست و هفتمین جشن ایستادگی با حضور بی نظیر و متفاوت ولایتمداران دارالعباده  در میعادگاه  تاریخی یزد ثبت شد.

یزدرسا/


آخرین اخبار آخرین اخبار