پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

به مناسبت دهه کرامت؛

جشن های « 10 شب، 10 مسجد» در یزد برگزار می شود


مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد یزد گفت: سلسله جشن های دهه کرامت با عنوان « 10 شب، 10 مسجد» در یزد برگزار می شود.

به گزارش یزدامــــروز به نقل از یزدرسا؛ نشست برنامه ریزی برنامه های دهه کرامت با عنوان( 10 شب، 10 مسجد) صبح امروز با حضور خدام بارگاه رضوی و حرم حضرت معصومه(س) ومدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد برگزار شد.

دراین نشست مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان یزد با بیان اینکه برگزاری مناسب این جشن ها یکی از اهداف ما در زمینه فرهنگی و اجتماعی می باشد گفت: با توجه به اینکه ما از سال گذشته این جشن ها را برگزار کرده ایم، امیدواریم سال به سال کمیت و کیفیت آنها ارتقا پیدا کرده و معنویت را در جامعه چندین برابر کند.

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان یزد خاطرنشان کرد: ما هرچه داریم از حضرت آقا علی بن موسی الرضا(ع) داریم و امیدواریم بتوانیم با برگزاری این جشن ها روز به روزارادت جامعه نسبت به ایشان را ارتقا دهیم.

رستگاری تصریح کرد: یکی از مشکلات برگزاری این جشن ها عدم اطلاع رسانی کافی بوده که باید با برنامه ریزی و اطلاع رسانی مناسب زمینه را برای این فعالیت ها افزایش دهیم.

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد یزد ابرازامیدواری کرد با تبلیغات صورت گرفته شاهد استقبال خوبیاز این جشن ها باشیم.

رستگاری گفت: با توجه به اهمیت بزرگداشت دهه کرامت و میلاد امام رضا (ع) و حضرت معصومه(س) دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد یزد با همکاری سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد اقدام به برگزاری جشن هایی با عنوان « 10 شب، 10 مسجد» خواهد کرد.

گفتنی است سخنرانی خدام، مداحی، اجرای تواشیح، شعرخوانی و نمایش کلیپ از جمله برنامه های این جشن ها می باشد.

 


آخرین اخبار آخرین اخبار