پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد:

جشن و سرور؛رویکردستاددهه فجر/شمخانی،سخنران ویژه مراسم راهپیمایی 22 بهمن در یزد


رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد از سخنرانی«علی شمخانی» دبیر شورای عالی امنیت ملی به عنوان سخنران ویژه مراسم راهپیمایی 22 بهمن در یزد خبر داد.

به گزارش خبرنگار یزدامروز، صبح امروز نشست هماهنگی کمیته های مراسم ستاد دهه فجر استان یزد با حضور اعضا برگزار شد.

در این نشست رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد راهپیمایی 22 بهمن را بزرگترین و شاخص‌ترین برنامه انقلاب دانست و گفت: در روز22 بهمن تمامی شرکت کنندگان در راهپیمایی تحت پوشش بیمه حوادث قرار می گیرند.

حجت‌الاسلام محمد فخرالدینی بزرگداشت مناسبت‌های ملی و مذهبی، به ویژه ایام‌الله دهه مبارک فجررا با اهمیت خواند و افزود: ملت ایران بعد از سپری کردن ایام سخت با قربانی کردن جوانان انقلابی و ولایت‌مدار در برابر رژیم تاریک پهلوی به پیروزی رسیدند و به همین دلیل عید انقلاب در حکم عید فطر و عید قربان است

وی افزود: رویکرد امسال ستاد دهه فجر استان یزد، داشتن سبقه جشن و سرور است.

فخرالدینی تزئین مسیر راهپیمایی، حضور ورزشکاران با لباس ورزشی و نصب تصاویر شهدای انقلاب استان یزد را از دیگر برنامه‌های کمیته مراسم ستاد دهه فجر در روز 22 بهمن عنوان کرد و گفت: تنوع، نوآوری وجذابیت از دیگر ضرورت‌های تدوین برنامه‌های فرهنگی ستاد دهه فجر در استان یزد است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد از سخنرانی "علی شمخانی" دبیر شورای عالی امنیت ملی به عنوان سخنران ویژه مراسم راهپیمایی 22 بهمن در یزد خبر داد.

وی سخنرانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد، اجرای سرود مارش، اجرای سرود تلفیقی توسط 1357 نفر از دانش‌آموزان یزدی، اهدای تاج گل به مقام شامخ شهدای گمنام حسینیه امیرچقماق یزد و قرائت بیانیه شورای هماهنگی را از دیگر برنامه‌های این روز در یزد اعلام کرد.


آخرین اخبار آخرین اخبار