پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

استاندار یزد:

جشن گلریزان مراسمی برای کاهش آلام نیازمندان است


زمانی قمی تصریح کرد: مراسم جشن گلریزان هر ساله در این ماه پربرکت برای کاهش آلام نیازمندان و دردمندان جامعه برگزار می شود.

به گزارش یزدامروز؛ استاندار یزد در سیزدهمین جشن گلریزان یزد با قدردانی ازخیران و برگزار کنندگان این مراسم گفت: رمضان ماهی است که بسیاری از فضیلت ها در آن برجسته می شود و مهمترین آن سلوک ومنش حضرت امیرمومنان علی(ع) است که دربخشی از دوران حکومت خود به نیازمندان رسیدگی و مشکلات آنان را برطرف می کرد.

محمود زمانی قمی تصریح کرد: مراسم جشن گلریزان که هر ساله در این ماه پربرکت برای رفع و کاهش آلام نیازمندان و دردمندان جامعه برگزار می شود محفلی برای گردهمایی انسان هایی شایسته و برگزیده از طرف خدا برای گره گشایی از کار کسانی است که جز ذات حق کسی را ندارند.

استاندار یزد با بیان اینکه زندانیان نیازمند و محکوم مالی افرادی هستند که به دلیل عدم ارتکاب جرم جدی، استحقاق گرفتار شدن ندارند اظهار داشت: به همین دلیل است که امروز عده ای نیکوکار و نیک اندیش در این مجلس گرد هم آمدند تا مشکلی را برطرف کنند و بدین وسیله به درگاه احدیت تقرب و نزدیکی پیدا کنند.

زمانی قمی در پایان خاطر نشان کرد: مجموعه خانواده دولت و مسئولان استان هم در کنار همکاران قضائی در این مسیر همراه و هم قدم بوده و در این زمینه تلاش خواهد کرد.


انتهای پیام/ح


آخرین اخبار آخرین اخبار