پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

به مناسبت هفته دفاع مقدس؛

جمعی از مسئولین یزدی از جانبازان هشت سال دفاع مقدس عیادت کردند


روز گذشته به مناسبت هفته دفاع مقدس جمعی از مسئولین یزدی با حضور در آسایشگاه جانبازان یزد از مقام والای جانبازان تجلیل کردند.

به گزارش یزدامــــروزبه نقل از عصرسیاست، روز گذشته جمعی از مسئولین یزدی با حضور در آسایشگاه جانبازان قطع نخاعی یزد از جانبازان این مرکز عیادت کردند.

در ابتدای این مراسم ابراهیمی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد، ضمن تسلیت حادثه غمبار منا به ملت شریف ایران و نیز اعلام انزجار از رژیم بی کفایت و نوکر غرب آل سعود، حضور جانبازان و مسئولین را خیر مقدم گفت.

وی در ادامه ولادت امام موسی کاظم(ع) و نیز هفته دفاع مقدس را تبریک گفت و افزود جانبازان این مرز و بوم یادآور روز های دلاوری و جان فشانی های آسمانی اند و اگر امروز جمهوری اسلامی ایران مقتدرانه در عرصه بین المللی گام بر می دارند و دشمنان جرات تجاوز به ایران را به خود نمی دهند حاصل زحمات این بزرگواران است.

ابراهیمی حال و هوای آن روز ها را گرامی داشته و اظهارداشت: این دست مراسمات به رسم تقدیر از زحمات جانبازان برگزار می شود و هرگز نخواهد توانست گوشه ای از دریای ایثار این فداکاران اسلام را جبران کند.   

آیت الله ناصری امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان یزد نیز در این مراسم بیان داشت: هفته دفاع مقدس و دایدار با این یادگاران آن سال ها، به ما یادآوری می کند که نباید خود را در برابر قدرت دشمن کوچک دانست چرا که خداوند همان خدا است و طبق فرموده های خود در قرآن کریم کسانی که خداوند را انتخاب کنند از سایرین نخواهند هراسید.

خطیب جمعه استان یزد ادامه داد: در جنگ تحمیلی هر کشوری در دنیا به کمک عراق شتافت و از هیچ کمکی به وی دریغ نشد ولی ملت غیور ایران اسلامی با تکیه نیروی ایمان و اعتقاد راسخ به اسلام، تحت لوای رهبری امام خمینی(ره) بزرگ ترین حمله های دشمن را درهم شکستند و از این جنگ نا برابر و بزرگ پیروز و سربلند خارج شدند.

 وی در ادامه گفت: ماهیت دشمنان در عصر کنونی نیز تغییری نکرده است و همچنان و بیش از پیش به دنبال نابودی اسلام است؛ لذا وظیفه ماست تا با توکل بیشتر به خداوند متعال و توسل خلصانه به درگاه رسول اکرم و اهل بیت مطهر ایشان، برای حفظ اسلام کوشش کنیم.

اسلام خط خورده راهگشا نخواهد بود

نماینده ولی فقیه در استان گفت: عده ای که رضای خلق خدارا به رضای خداوند ترجیح می دهند باید بدانند از راه شهدا فاصله گرفته اند و اگر برای خوشنودی غرب، خط روی قسمتی از اسلام بکشیم؛ خداوند بر روی ما خط خواهد کشید.

 


آخرین اخبار آخرین اخبار