پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

یادداشت/

جنین خوش اخلاق من/ قسمت سوم: مجلس اهل بيت (ع)


رفتن به زيارتگاه براي مادري که باردار است، بسيار توصيه شده چرا که حتي نگاه به ضريح مطهر امامان معصوم و نوادگان پاک و بزرگوارشان در زيبايي باطن مادر و جنين بسيار مؤثر است.

یزدرسا،  تربيت نه از 7 سالگي شروع مي شود، نه 3 سالگي ونه چند ماهگي بلکه از دوران جنيني است که همه چيز شکل مي گيرد. البته روايت هاي بسياري وجود دارد که در آن بر اهميت دوران بارداري و سلامت روحي و رواني مادر باردار تأکيد شده؛ بنابراين، اين دوران نه تنها براي جنين بلکه براي مادر هم بسيار مهم و تأثير گذار است. درواقع اضطراب يا آرامش رواني مادر در دوران بارداري به جنين منتقل شده و هر دو را تحت تأثير قرار مي دهد. پس براي اينکه مادر و جنين هر دو در آرامش و سلامت روحي و جسمي باشند، بايد هم مادر و هم اطرافيان او به ويژه پدر مواردي را در نظر داشته و رعايت کنند.این مقاله طی شش قسمت و در قسمت اول با موضوع همنشینی با آیه ها به نظر مخاطبان عزیز خواهد رسید.

کارشناسان ديني به خانم هاي باردار توصيه مي کنند درمجالس ائمه معصومين(ع) شرکت کنند. در اين ميان، شرکت در مجلس حضرت سيد الشهدا(ع) و همچنين مشرف شدن به مکان هاي زيارتي بسيار مهم و مؤثر خواهد بود.

در عين حال، ريختن اشک دراين مراسم و برنامه ها موردي است که نبايد آن را فراموش کرد. چرا که هر قطره اشکي که براي ائمه معصومين (ع) ريخته شود، عامل تزکيه نفس و سلامت روح و روان مادر و جنين او خواهد شد.

رفتن به زيارتگاه براي مادري که باردار است، بسيار توصيه شده چرا که حتي نگاه به ضريح مطهر امامان معصوم و نوادگان پاک و بزرگوارشان در زيبايي باطن مادر و جنين بسيار مؤثر است و طبيعتاً منجر به زيبايي ظاهر و صورت جنين مي شود و اين زيبايي ها عمدتاً پايدارند.

آرامشي که مادر در اثر حضور در اين مکان ها به دست مي آورد جنين را هم از آن آرامش برخوردار خواهد کرد.

نویسنده: زینب بیکی

انتهای پیام/ش


آخرین اخبار آخرین اخبار