پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

کی‌روش:

حالا باید از فوتبال خوب لیگ لذت ببریم


سرمربی تیم ملی بعد از بازگشت تیم ملی از استرالیا گفت: برای بازیکنان جوان خیلی خوشحالم که در این رقابت‌ها بسیار خوش درخشیدند و باعث افتخار ایران هستند.

به گزارش یزد امـــــــروز؛ سرمربی تیم ملی گفت: برای بازیکنان جوان خیلی خوشحالم که در این رقابت‌ها بسیار خوش درخشیدند و باعث افتخار ایران هستند.

کی‌روش: عمکردمان در جام ملت‌ها باعث افتخار است/ حالا باید از فوتبال خوب لیگ لذت ببریم
به گزارش تسنیم، کارلوس کی‌روش بعد از بازگشت تیم ملی از استرالیا در خصوص عملکرد تیم ملی در جام ملت‌های آسیا در جمع خبرنگاران گفت: فکر می‌کنم با توجه به محدودیت‌ها و مشکلاتی که برای حضور در این رقابت‌ها داشتیم عملکردمان در جام ملت‌ها خوب بود و باعث افتخارمان است. ما استحقاق این را داشتیم که حداقل تا مرحله نیمه‌نهایی صعود می‌کردیم اما متاسفانه یکسری مسائل اجازه نداد این اتفاق رخ دهد.
وی افزود: من برای بازیکنان جوان خیلی خوشحالم که در این رقابت‌ها بسیار خوش درخشیدند و باعث افتخار ایران هستند.
سرمربی تیم ملی تصریح کرد: از تمامی هواداران و اشخاصی که از تیم ملی ایران حمایت کردند ممنونم و قدردان آنها هستم و  اگر اجازه دهید از هواداران خوب تیم ملی در استرالیا که نشان دادند چه عشقی به تیم ملی ایران دارند تشکر کنم.
کی‌روش در خصوص انتقاداتی که به سبک دفاعی تیم ملی ایران می‌شود، گفت: به تمامی نظرات احترام می‌گذارم و تنها مطلبی که باید یادآوری کنم این است که از چند سال پیش که به ایران آمدم بیش از 50 بازی ملی انجام دادیم و  تنها در 7 بازی شکست خوردیم.
وی ادامه داد: به هواداران و بازیکنانم که به خاطر تمرکز و تعهدی که در زمین داشتند افتخار می‌کنم و البته باید بگویم که نمی‌توان دل همه را به دست آورد. (در این لحظه علی کفاشیان به زبان انگلیسی از کی‌روش تشکر کرد که سرمربی تیم ملی با لبخند و با تشکر پاسخش را داد.)
کی‌روش درباره ماندن یا نماندنش در تیم ملی عنوان کرد: در حال حاضر باید آنالیز بزرگ و وسیعی از عملکردمان و اینکه در کجا قرار داریم انجام دهیم. مطلب مهم این نیست که مربی بماند یا نماند بلکه مسئله این است که ایران می‌خواهد چه کاری انجام دهد.
وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر موضوع مهم این است که به فکر آماده‌سازی برای جام جهانی 2018 روسیه باشیم و اینکه چه کاری باید انجام دهیم ضمن اینکه باید در حال حاضر از فوتبال خوب لیگ لذت ببریم.
کی‌روش در مورد استقبال مردم از کاروان تیم ملی گفت: مردم در واقع برنده واقعی این مسابقات بودند چه در استرالیا که هواداران به بهترین شکل از تیم ملی حمایت کردند و در حال حاضر هم می‌بینیم استقبال پرشوری از تیم ملی صورت گرفته؛ ما به این هواداران خود افتخار می‌کنیم.
سرمربی تیم ملی فوتبال در پاسخ به این سوال که آیا تیم ملی می‌‌تواند راهی جام جهانی 2018 شود گفت: فوتبال ایران ابزار کافی برای صعود به جام جهانی 2018 را دارد و همه ما امیدواریم این اتفاق رخ دهد.

 


کفاشیان: جرأت ندارم از عملکرد کی‌روش ناراضی باشم/به AFC و عبدالزهرا عوام فریب ها را نشان می دهیم/فرکی مدنظر فدراسیون فوتبال نیست
رئیس فدراسیون فوتبال گفت: جرأت ندارم که از عملکرد کی‌روش ناراضی باشم، اگر چه از عملکرد این مربی تا کنون رضایت هم داشته ایم.
خبرگزاری فارس: کفاشیان: جرأت ندارم از عملکرد کی‌روش ناراضی باشم/به AFC و عبدالزهرا عوام فریب ها را نشان می دهیم
علی کفاشیان که برای استقبال از تیم ملی به فرودگاه آمده بود، در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد وضعیت تیم ملی گفت: از تیم ملی راضی هستم، بازیکنان ما زحمت خودشان را کشیدند و حقشان هم خورده شد. آمدم بگویم که از آنها رضایت دارم البته اخراج یک بازیکن ما در بازی با عراق شرایط را برای ما سخت کرد. بازیکنان ما زحمت خودشان را کشیدند و تمام تلاش شان را کردند.

وی در مورد اینکه از عملکرد کی‌روش راضی است یا نه، گفت: مگر جرأت دارم که از عملکرد او ناراضی باشم.

کفاشیان در مورد بحث فسخ قرارداد با کی‌روش اظهار داشت: چنین بحثی را نداریم ما از ابتدا برای جام جهانی بعدی با او قرارداد بستیم و کی‌روش را به کار گرفتیم و اگر بخواهیم قراردادش را فسخ کنیم باید پولش را هم بدهیم بنابراین کی‌روش است و کارش را انجام خواهد داد. البته با او جلسه‌ای خواهیم داشت تا قبل از رفتن به تعطیلات در مورد برنامه‌هایش برای مقدماتی جام جهانی صحبت کنیم و ببینیم که او چه برنامه‌ای دارد و به سوی جام جهانی برویم.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد بحث حضور حسین فرکی به عنوان سرمربی در تیم ملی، گفت: فرکی قرارداد یک سال و نیمه با سپاهان بسته است و او مد نظر ما هم نیست.

کفاشیان در مورد حضور اسدی به عنوان دبیر فدراسیون فوتبال گفت:‌ هنوز هیچ چیز مشخص نیست، باید نبی بیاید و با او جلسه بگذاریم.

رئیس فدراسیون فوتبال ایران درباره اظهارات علا عبدالزهرا، بازیکن تیم ملی عراق که ادعا کرده ایرانی ها برای فرافکنی و عوام فریبی بحث دوپینگش را مطرح کرده اند، عنوان کرد: عبدالزهرا خودش می داند که دوپینگی است و تخلف کرده است.به زودی با مدارکی که در اختیار داریم به AFC ثابت خواهیم کرد که حق با ایران بود و به عراقی ها و عبدالزهرا هم ثابت می کنیم که تخلف کرده اند تا همه بفهمند که چه کسانی عوام فریبی کرده اند.

آخرین اخبار آخرین اخبار