پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

نائب رئیس مجلس در یزد:

حضور بی‌نظیر یزدی‌ها در راهپیمایی/ نامه رهبری چهره کسانی که تنها نام اسلام را بر زبان دارند، نشان داد


حجت الاسلام ابوترابی‌فرد گفت: مقام معظم رهبری با رصد توطئه‌های غرب برای ارائه چهره واقعی اسلام و شفاف نمودن چهره سیاه کسانی که تنها واژه اسلام را بر زبان دارند و امروز به عنوان بازوی استکبار در منطقه ایفای نقش می کنند، نامه ای برای ملت های اروپا و امریکا جوان اروپا ارسال کردند.

 به گزارش یزدامــــروز؛ حجت الاسلام ابوترابی‌فرد نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در جمع راهپیمایان یزدی در گفتگو با خبرنگار یزد آوا، حضور مردم یزد را در راهپیمایی 22 بهمن بی نظیر توصیف کرد و ادامه داد: امروز شاهد حضور و مشارکت بی نظیر مردم بزرگوار،  سیاستمدار، متعهد و  بصیر یزد در این راهپیمایی بودم.

 

وی ادامه داد: جمعیت انبوه شرکت کننده در این راهپیمایی دیدگان را خیره می نمود و دل‌ها را به عزت و اقتداری که خداوند سبحان برای این ملت بزرگ رقم زده است، امیدوار کرد.

 

حجت الاسلام ابوترابی‌فرد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اهانت اخیر نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر(ص) گفت: نقشه‌ای که برخی کشورهای غربی برای ارائه یک چهره واژگون از اسلام در دستور کار دارند به دلیل شکست‌های پی در پیِ توطئه‌های غرب با شکست قطعی روبرو است.

 

 وی یادآور شد: ملت‌های منطقه و ملل اروپا امروز با واقعیت چهره‌هایی که هیچ بهره‌ای از اسلام نبرده‌اند ولی شعار الله اکبر را بر زبان دارند، آشنا شده و به تدریج آشنا خواهند شد.

 

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به نامه مقام معظم رهبری خطاب به جوانان اروپا و امریکای شمالی گفت: رهبری عالیقدر انقلاب با رصد توطئه‌های غرب در کنار نقشه‌های راه گشا و برنامه تدوین شده جمهوری اسلامی برای ارائه چهره واقعی اسلام، برای شفاف نمودن چهره سیاه کسانی که واژه اسلام را بر زبان دارند و از معارف و آموزه‌های اسلام بهره‌ای نبرده‌اند و امروز به عنوان بازوی استکبار در منطقه ایفای نقش می کنند نامه ای برای ملت های اروپا و امریکا جوان اروپا ارسال کردند.

 

وی با بیان اینکه نامه مقام معظم رهبری به جوانان اروپا مورد استقبال فرهیختگان سیاسی و هوشمند غرب قرار گرفته است، تصریح کرد: «جک استرا» وزیر خارجه اسبق انگلستان در تحلیلی اظهار داشته است که مبانی و مفاد روشن این نامه می‌تواند برای اروپا الهام بخش و در تبیین چهره واقعی اسلام نقش مهمی را ایفا کند و در تذکر به دول غرب نتیجه اقدامات آن ها در واژگون جلوه دادن اسلام را  جز آسیب به جامعه اروپا و غرب ندانسته است.

 

حجت الاسلام ابوترابی‌فرد اظهار امیدواری کرد: با پیروزی صریح  مسلمانان عراق و سوریه بر جریان‌های تکفیری و الحادی شاهد ریشه کن شدن این جریان تروریستی از منطقه باشیم.


آخرین اخبار آخرین اخبار