پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی:

حضور مردم مانعی بر زیاده‌ خواهی‌ آمریکا و پشتوانه قوی برای تیم مذاکره کننده ایرانی


عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: با وجود زیاده خواهی امریکا که هر روز طرحی را برای به سرانجام نرسیدن مذاکرات ارائه می‌کند، حضور مردم به عنوان یک پشتوانه قوی برای تیم مذاکرات کننده ما است.

به گزارش یزد امــــروز؛ نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی  در میان جمعیت باشکوه راهپیمایان 22 بهمن در مصاحبه با خبرنگار یزد آوا گفت: در شرایط حساسی که انقلاب به حضور مردم نیاز دارد، مردم استان یزد همواره با ولایت و به عنوان رهروان واقعی ولایت همیشه در برنامه‌ها حضور پیدا کرده‌اند.

 

دکتر جوکار با بیان اینکه مردم با حضور خود در عرصه‌های مختلف انقلاب حماسه‌های با شکوهی را خلق کرده‌اند، ادامه داد: بی نظیر بودن حضور مردم مسلما تأثیر بسزایی هم در سیاست خارجی ما و هم در راستای پیشبرد اهداف جمهوری اسلامی داشته و خواهد داشت.

 

 عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به مذاکرات هسته‌ای گفت: با وجود زیاده خواهی امریکا که هر روز طرحی را برای به سرانجام نرسیدن مذاکرات ارائه می‌کند و مانع به رسمیت شناخته شدن حقوق هسته‌ای ملت ایران می‌شود، حضور مردم به عنوان یک پشتوانه قوی برای تیم مذاکرات کننده ما است  که بتوانند حقوق ملی مردم را استیفا کنند و ذره ای از مواضع راستین و محکم نظام کوتاه نیایند.


آخرین اخبار آخرین اخبار