محتوا محتوا

امام جمعه بخش مرکزی یزد:


امام جمعه بخش مرکزی یزد تأکید کرد: امیدواریم مردم ما، به مانند 41 سال گذشته تا الان که در صحنه‌ها به موقع و با شور و نشاط و شعور حضور پیدا کردند در این عرصه انتخابات هم حضور پیدا کنند و باعث شادی دوستان و بغض دشمنان انقلاب اسلامی و دشمنان امنیت ما، یعنی استکبار جهانی شوند.

آیت‌الله سید محمدکاظم مدرسی در گفتگو با خبرنگار یزدامروز، با تأکید بر اهمیت حضور پرشور مردم در انتخابات فردا، گفت: خدای متعال بیان می‌فرماید «ان الله لا یغیر ما بقوم حتی یغیروا ما بانفسهم؛ سرنوشت هیچ جمعیتی  بدون حرکت آن جمعیت محقق نخواهد شد و تغییر پیدا نخواهد نکرد» بر همین اساس انتخابات یک عرصه سرنوشت‌ساز است و به تعبیر رهبر معظم انقلاب جشن ملی ما مردم به حساب می‌آید.

وی همچنین افزود: طبعا باید تحقیق کنیم تا به گزینه اصلح هم برسیم چون خداوند متعال بیان می‌فرماید «ان الله یأمرکم أن تؤدوا الامانات الی اهلها» و اگر خودمان به نتیجه نرسیدیم حتما باید از دانایان امت سئوال کنیم و از کسانی که که مطلعند بپرسیم چون قرآن بیان می‌کند «فاسألوا اهل الذکر ان کنتم لاتعلمون».

امام جمعه بخش مرکزی یزد اظهار داشت: اصولا اگر بخواهیم بدانیم که چرا باید در انتخابات شرکت کنیم باید بگوییم که چون خداوند متعال بیان می‌کند که ای پیغمبر تو با دو مؤلفه قدرتی پیش راندی یک نصرت و یاری پرودگار و دوم حضور و یاری مؤمنان «هو الذی ایدک بنصره و بالمؤمنین».

مدرسی تأکید کرد: امیدواریم مردم ما، به مانند 41 سال گذشته تا الان که در صحنه‌ها به موقع و با شور و نشاط و شعور حضور پیدا کردند در این عرصه انتخابات هم حضور پیدا کنند و باعث شادی دوستان و بغض دشمنان انقلاب اسلامی و دشمنان امنیت ما، یعنی استکبار جهانی شوند.

انتهای پیام/


آخرین اخبار آخرین اخبار