پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

امام جمعه هرات:

حفظ روحیه «انقلابی‌»؛ راهکاری برای مقابله با نفوذ دشمن


امام جمعه هرات اظهارداشت: اگر روحیه انقلابی بودن و انقلابی گری در ملت و دولت پایدار باشد دشمن نمی‌تواند در کشور نفوذی داشته باشد.

به گزارش یزدامـــــروز به نقل از طنین خاتم، حجت الاسلام جعفری امام جمعه هرات در مراسم تکریم فرماندهی ناحیه مقاومت خاتم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره دلیرمردان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس گفت: رزمندگان درهشت سال دفاع مقدس  خوش درخشیدند و تمام نقشه های دشمنان را خنثی کردند .

جعفری اظهارداشت: در تاریخ برای اولین بار به خاک ایران حمله شد و یک وجب از خاک کشورمان به یغما نرفت و تمامیت ارضی کشور حفظ شد  .

وی افزود: دشمن بعد از این همه تحقیر در برابر ملت ایران همچنان گزینه های زنگ زده و پوسیده خود رخ می کشند با اینکه خود میدانند و قبول دارند حرفشان باد هواست .

امام جمعه هرات خاطر نشان کرد: در جنگ هشت ساله فقط صدام نبود که عیله ملت ایران به پا خواسته بود، همه جهان از غرب تا شرق ائتلاف کرده و برای نابودی جمهوری اسلامی ایران هم پیمان شده بودند ، ولی ما از همه گذرگاهها عبور کردیم و رمز پیروزیمان پیروی و اطاعت مردم از ولایت و رهبری بود  .

وی گفت: هدف اصلی دشمنان ضربه زدن به ولایت فقیه بعنوان محور جبهه نظام و انقلاب است.

جعفری افزود: امروز دشمنان همین را هدف قرار داده اند، ولی باید بدانند رهبری بر همه امورات اشراف کامل دارند و نامگذاری هر سال با تدبیر و درایت ایشان انجام میگیرد، علت نامگذاری امسال به نام همدلی همزبانی دولت و ملت نیز به همین دلیل بوده است .                 

امام جمعه هرات گفت: دشمن درصدد تفرقه است، در مذاکرات میخواستند رهبری را در مقابل ملت و دولت قرار دهند که حضرت آقا صراحت اعلام کردند من مخالف مذاکرات نیستم . این ترفند نیز با تدابیر ایشان خنثی شد  .

جعفری خاطر نشان کرد : ملت و دولت باید  پشتیبانی از ولایت فقیه را ادامه دهند و چنان تو دهنی به دشمن بزنند که این خیالات را از ذهن خود به در کند  .

حجت الاسلام جعفری گفت: آمریکا در هر شرایطی دشمن درجه یک ماست واز طریق  جنگ نرم در حال رخنه در کشور است ، باید آگاهانه عمل کنیم  .

جعفری جنگ نرم را تغییر در ایده و عقیده بیان کرد  .

وی اظهارداشت: اگر روحیه انقلابی بودن و انقلابی گری در ملت و دولت پایدار باشد دشمن نمیتواند بر ما مسلط شود  .

حجت الاسلام جعفری خاطر نشان کرد : فلسفه انقلابی بودن و انقلابی ماندن این است که تا وقتی ظلم در جهان است باید در مقابل آنان ایستادگی کرد و از مظلوم دفاع کنیم .


آخرین اخبار آخرین اخبار