پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

حجت الاسلام فرشاددر یادواره شهدای حوزه فجر:

حفظ و تداوم راه شهدا منوط به خدمت به مردم و نظام اسلامی است


استاد حوزه علمیه قم راه حل مشکلات امروزجامعه را در توجه وعمل به فرمایشات مقام عظمی ولایت عنوان کرد و خطاب به مسئولان گفت: حفظ و تداوم راه شهدا منوط به خدمت به مردم و نظام اسلامی بوده و این مسئله بارها و بارها توسط حضرت امام خامنه ای تاکید شده است.

به گزارش خبرنگار یزد امــــــــروز؛ شب گذشته مراسم یادواره شهدای حوزه فجرامامشهر باعنوان «سروقامتان امامشهر»  با حضورفرمانده سپاه الغدیر یزد و جمع کثیری از مردم  و خانواده های معزز شهدا در مسجد امام حسن مجتبی(ع) برگزار شد.

 حجت الاسلام محمدعلی فرشاد سخنران این مراسم، با تبریک اعیاد شعبانیه  با اشاره به جایگاه والای شهدا، شهادت را والاترین مرگ وحیات جاویدان  دانست و افزود:نام شهید برگرفته ازاسماء خداوند بوده و طبق آیات نورانی قرآن شهید زنده و در نزد خدای متعال روزی می خورد.


حجت الاسلام فرشاد در ادامه  اظهار داشت:  صلابت امروز رهبر معظم انقلاب و مردم ولایتمدار ایران به برکت خون پاک شهداست.

مدرس حوزه علمیه قم با تاکید برلزوم مطالعه آثار و کتب شاعران متعهد ایرانی ابراز داشت: در اشعار شاعره به نام کشورمان مرحومه اعتصامی رابطه خاصی بین این اشعار و آیات و روایات مشاهده می شود که می تواند برای استفاده  جوانان و نوجوانان مفید باشد.

 

حجه الاسلام فرشاد با تاکید بر تشابه جنایت های اسرائیل و صعودی ها اقدامات عربستان را به صراحت محکوم کرد و گفت : عربستان در منطقه  جای پای اسرائیل گذاشته و یقینا از این حرکات خود متضرر خواهد شد.

این استاد حوزه علمیه قم در پایان عرایضش راه حل مشکلات امروزجامعه را در توجه وعمل به فرمایشات مقام عظمی ولایت،عنوان کرد و خطاب به مسئولان گفت: حفظ و تداوم راه شهدا منوط به خدمت به مردم و نظام اسلامی بوده و این مسئله بارها و بارها توسط حضرت امام خامنه ای تاکید شده است.

 


آخرین اخبار آخرین اخبار