پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا


حماسه ملت ایران در ۹ دی، تا همیشه تاریخ خواهد درخشید


امام جمعه یزد و نماینده استان در مجلس خبرگان رهبری، به مناسبت فرارسیدن سالروز حماسه ۹ دی پیام مشترکی صادر کردند.

به گزارش یزد امروز، آیت‌الله محمدرضا ناصری امام جمعه یزد و آیت‌الله ابوالقاسم وافی به مناسبت فرارسیدن سالروز حماسه ۹ دی پیام مشترکی صادر کردند. در این پیام آمده است:

حماسه یوم الله نهم دی، از آن حماسه‌های ماندگاری است که نسل‌های آینده این فراز از تاریخ ایران اسلامی را با عظمت یاد خواهند کرد، حماسه‌ای که برای دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی و نظام ولایی با حضور چشمگیر آحاد مردم خلق شد و خشم و عصبانیت دشمنان داخلی و خارجی ایران اسلامی را از شکست عبرت آمیزی که نصیب خود کرده بودند، همراه داشت.

۹ دی اعلام انزجار مردم عاشورایی ایران اسلامی از فتنه انگیزان و تجدید پیمان با ولی امر مسلمین و آرمان‌های امام راحل عظیم الشأن (ره) و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی است. مدال افتخار حماسه ملت ایران در ۹ دی، تا همیشه تاریخ خواهد درخشید.

حماسه مردمی ۹ دی ماه، سند گویای ولایت مداری و رویش‌ها در انقلاب اسلامی است. حماسه ۹ دی و حضور میلیونی مردم، عشق آنان به ساحت مقدس اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم السلام) و دفاع از حریم ولایت بود.

فتنه سال ۸۸ که با سازماندهی معاندین انقلاب اسلامی و اردوگاه استکبار جهانی به مرحله اجرا گذاشته شده بود، از پیچیده‌ترین فتنه‌های بعد از انقلاب بود که با تدابیر حکیمانه ولی امر مسلمین حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی) و حضور تعیین کننده مردم با بصیرت ایران اسلامی پس از چند ماهی جولان دهی فتنه انگیزان و فراهم آوری خوشحالی دشمنان ایران اسلامی، با سیل میلیونی مردم در حماسه ۹ دی بساط فتنه انگیزان برچیده شد و بار دیگر ملت سرافراز ایران اسلامی از آزمایشی سخت و نفسگیر به سلامت و همراه با سربلندی بیرون آمد.

روز نهم دیماه نیز درسی بود به مسئولان اجرایی کشور که مسئولان قدر این مردم را بدانند و برایشان تا هر چه قدرت دارند خدمت کنند و نگذارند این مردم دچار سختی معیشتی شوند. ضمن گرامیداشت و تبریک فرا رسیدن یازدهمین سالروز حماسه نهم دیماه به آحاد مردم شریف و ولایتمدار استان، امید است این وحدت و انسجام و آگاهی در سایه، ولی امر مسلمین حفظ شود و روز به روز بر آن افزوده شود.

انتهای پیام/


آخرین اخبار آخرین اخبار