محتوا محتوا

معاون پارلمانی سپاه:


جوکار خاطرنشان کرد: آنچه مسلم است حمایت از آرمان های قدس شریف در طول حیات طیبه انقلاب اسلامی آثار و برکات خوبی ازجمله پشتیبانی از ملت فلسطین، افشاگری علیه رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی را به همراه داشته و تا نابودی کامل رژیم صهیونیستی ادامه خواهد داشت.

معاون پارلمانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مصاحبه با یزدامروز؛ بابیان این مطلب که روز جهانی قدس به تعبیر مقام معظم رهبری تنها روز حمایت از مردم فلسطین نیست گفت روز قدس، روز یکپارچگی، وحدت و انسجام جهان اسلام علیه مستکبران و زورگویان جهان بوده و در حقیقت روز فریاد ملت‌های مسلمان علیه کسانی است که با ظلم بر آنان حکمرانی می‌کنند.

محمد صالح جوکار افزود: برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس در اقصی نقاط دنیا نشان‌دهنده عدم سازش و مقاومت ملل مسلمان درراستای احقاق حقوق مردم فلسطین و در ورای آن بوده، اتحاد و همدلی برای نابودی رژیم غاصب صهیونیستی را بیان می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: آنچه مسلم است در طول حیات طیبه انقلاب اسلامی آثار و برکات خوبی ازجمله  پشتیبانی از ملت فلسطین، افشاگری علیه رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی را به همراه داشته و تا نابودی کامل رژیم صهیونیستی ادامه خواهد داشت.

جوکار اضافه کرد: این روز احیای اسلام است و از مردم قدرشناس و متدین و روزه‌دار استان دعوت می‌کنم تا بار دیگر با حضور پرشور خود در این مراسم ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های معمار کبیر انقلاب و خلف صالحش حضرت امام خامنه‌ای بار دیگر حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین و مستضعفان جهان اعلام نمایند.

انتهای پبام/ح


آخرین اخبار آخرین اخبار