پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

رئیس دادگستری شهرستان مهریز خبر داد

حمایت دستگاه قضا از صنعتگران و تولیدکنندگان


رئیس دادگستری شهرستان مهریز گفت: توجه به حق و حقوق و تأمین مطالبات کارگری، خط قرمز مجموعه قضائی در حمایت از صنعتگران و تولیدکنندگان است.

به گزارش یزدامروز؛ مرتضی حدادزاده در حاشیه کمیسیون کارگری شهرستان مهریز ضمن تأکید به تلاش حداکثری برای حمایت از تولید و ضرورت همگرایی دستگاههای ذیربط در این خصوص اظهار داشت: دادگستری این شهرستان قاطعانه در این خصوص ورود نموده و ضمن رصد معضلات احتمالی و برنامه ریزی جهت پیشگیری از ایجاد یا تشدید تنش های کارگری کمال همکاری با دستگاههای ذیربط و تولیدکنندگان صادق و دلسوز را خواهد داشت.
 
این مقام قضائی بیان داشت: برای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی و سیاست های دستگاه قضا از همه ظرفیت ها استفاده شود.
 
حدادزاده تصریح کرد: دستگاه قضائی ازتولیدکنندگان با شفافیت و صداقت حمایت کرده و از مجموعه هایی  که حق و حقوق کارگری را دستاویزی جهت گرفتن امتیاز از دستگاههای اجرایی و بانکها نموده برخورد جدی می کند.
 
این مقام مسئول ابراز داشت: مرتفع کردن مشکلات واحدهای صنعتی مستلزم زمان و ارائه راهکارهای قانونی است و در این خصوص اولویت دستگاه قضائی پاسخگویی و پرداخت مطالبات کارگری است.
 
وی عدم گردش چرخ اقتصاد و تعطیلی واحدهای صنعتی را افزایش نرخ بیکاری دانست و افزود : این موضوع منجر به وقوع جرایم متعدد و افزایش آسیب‌های اجتماعی که نتیجه آن به صورت پرونده در مراجع قضائی مطرح می‌شودودستگاه قضائی در راستای پیشگیری از وقوع جرم و احیای حقوق عامه، در این خصوص حساسیت ویژه دارد.
 
رئیس دادگستری شهرستان مهریز یادآور شد: در حقیقت در شرایط کنونی تولیدکننده در برابر مطالبات دولت و سازمان‌های دولتی و حاکمیتی بی‌دفاع است و از این رو دستگاه قضایی بنا بر حمایت جدی از سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان دارد تا کشور از این برهه جنگ اقتصادی به خوبی عبور کند.
انتهای پیام/

آخرین اخبار آخرین اخبار