پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

بعد از نمارجمعه امروز صورت گرفت

حمایت قاطع یزدی ها از ملت یمن و اعلام انزجار از نسل کشی آل‌سعود


یزدی ها امروز پس از نماز وحدت آفرین جمعه حمایت قاطع خود را از ملت یمن اعلام و نسبت به نسل کشی آل‌سعود فریاد اعتراض سر دادند.

به گزارش یزد امــــــروز به نقل از یزد رسا، با توجه به ادامه جنایات دولت آل سعود در به شهادت رساندن و مجروح ساختن مردم بی‌گناه یمن و اعمال ممنوعیت در ارسال کمکهای دارویی و غذایی و از بین بردن زیرساخت‌های حیاتی آن کشور که با حمایت و هدایت دولت آمریکا انجام می‌شود، «راهپیمایی مردمی در حمایت از مردم یمن و محکومیت جنایات ضدبشری رژیم سعودی» امروز در یزد همزمان با سراسر کشور در حال برگزاری است.

 

یزدی ها امروز در محکومیت حملات وحشیانه آل سعود و همپیمانان آنان به مردم مسلمان و بی دفاع یمن به خیابان آمده اند.

 

امروز پس از پایان مراسم نماز جمعه، نمازگزاران یزدی با پیمودن مسیر درب اصلی مسجد ملا اسماعیل تا چهار راه شهدای میدان امیرچماق با سر دادن شعارهای مرگ بر آل سعود ظالم، مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل، جنایت رژیم آل‌سعود را در به خاک و خون کشیدن کودکان، زنان و مردان بی دفاع یمن محکوم کردند.

 

راهپیمایان همچنین شعارهایی همچون هیهات منا الذله، مسلمان می‌میرد ذلت نمی‌پذیرد، سعودی ‌آمریکا پیوندتان مبارک و دنیا این را بداند یمن تنها نماند، سر دادند.

 

شرکت کنندگان در این راهپیمایی با سردادن شعارهای«جنایات آل سعود ادامه دهنده جنایات آل یهود»، «انصارالله پیروز است آل‌سعود نابود است» ، «سعودی جنایت می‌کند آمریکا حمایت می‌کند»، « مرگ برآمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر آل سعود» خشم و انزجار خود را از جنایات عربستان سعودی علیه مردم بی ‌دفاع یمن به نمایش گذاشتند.

 

نمازگزاران با در دست داشتن پوسترهایی در حمایت از مردم مظلوم یمن ، حمله رژیم آل سعودی را به یمن محکوم کردند.

 

تظاهرات مردمی علیه تجاوز ناجوانمردانه آل سعود به مردم یمن علاوه بر شهرستان یزد، در دیگر شهرستان های استان یزد و در تهران، مشهد، زاهدان، اردبیل، تبریز، ورامین، همدان و ... در حال برگزاری است.

تصاویر این راهپیمایی را اینجا ببینید

انتهای پیام/ع

آخرین اخبار آخرین اخبار