پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

وقتی نقویان در تفت آسمان را به زمین بافت!

حمله به دولت قبل و حمایت از مذاکرات هسته ای با چاشنی رهبری شیوه تکراری نقویان


حجت الاسلام ناصر نقویان که شب گذشته(چهارشنبه) برای سخنرانی در مراسم ختم به تفت آمده بود، در حرف های خود تمام قد به دولت قبل حمله کرد تا بازار سخنرانیش همچنان داغ باشد.

به گزارش  یزد امــــــروزبه نقل از صبح تفت، «حجت الاسلام ناصر نقویان» که این روزها بازارسخنرانیش در یزد بخاطر حمله به دولت قبل و حرف زدن باب میل عده ای خاص، داغ است؛ شب گذشته(چهارشنبه) نیز در حسینیه علیای سرده شهر تفت به سخنرانی پرداخت.

وی حرف های خود را با قرائت آیات قرآن آغاز کرد و از حتمی بودن مرگ خبر داد.

 نقویان که به دنبال کمترین بهانه ای، سمت و سوی سخنان خود را سیاسی می کرد، گفت: آقای رئیس جمهور یک ماه قبل انتخابات دنبال من فرستادند و از من خواستند ایشان را در امر انتخابات کمک کنم و از آنجا که در من کسوت روحانیت بودم و البته بخاطر اینکه دنبال سیاست نیستم، نپذیرفتم. ایشان در آن تماس، امید به پیروزی نداشت ولی در نهایت پیروز شد.

این سخنران که برای موّجه کردن سخنان خود از علما و مراجع نیز مایه می گذاشت، به سخنان آیت الله جوادی آملی مبنی بر اینکه عالم مانند آدم معده دارد و شاخص آن صداقت است، اشاره کرد و گفت: اگر غذایی مسموم ولو بهترین و خوشمزه ترین غذا باشد را میل کنیم، معده واکنش عملی نشان می دهد، عالم نیز همینطور است، اگر انسان بخواهد با حقه بازی سر مردم را گرم کند، روزی حقایق آشکار خواهد شد.

وی این حرف های را دست مایه حمله به دولت قبلی قرار داد و گفت: در تلویزیون و مقابل چشمان 60 میلیون انسان آمدند و آمار دروغ دادند و بعد چند سال حقایق در حال آشکار شدن است و در خبرها می خوانیم: اختلاس شده، دزدی شده و حتی کار به دزدیدن دکل نفتی رسیده است.

«ناصر نقویان» ادامه داد: محال است کسی با دروغ گفتن و حقه بازی و کلاه گذاشتن بر سر مردم، بتواند در بین مردم محبوبیت کسب کند.

حجت الاسلام نقویان که برای سخنرانی در مراسم ختم به تفت آمده بود،  به منتقدان توافق ایران با 5+1 نیز حمله کرد و گفت: عده ای متاسفانه همه مشکلات کشور از جمله فقر، بیکاری و فحشاف دروغ و چاپلوسی را رها کرده اند و دلواپس مسائل هسته ای شده اند.

وی نیز پای رهبری را به میان کشید و گفت: نیازی به دلواپسی عده ای نیست چون رهبری شجاع داریم که اوضاع را رصد می کند.

نقویان، منتقدان را مدعیان ولایتمداری دانست و خطاب به آن ها گفت: رهبر انقلاب چندین سال درخصوص فقر و فساد و تبعیض هشدار دادند، حال بیایید و عملکرد خود را در سال های گذشته عنوان کنید.

نقویان که ظاهراً دل پری از برخی اتفاقات داشت، گفت: آنها که ادعای ولایتمداری دارند، آمدند از بنده فیلمی درست کردند و در شبکه مجازی منتشر کردند، در حالیکه بحث من درباره خوردن و بردن های یک عده ای بود، البته بنده اعلام کردم کلیپ جعلی است، نیروهای ما که ریگی را از آسمان به روی زمین آوردند بیایند و عوامل تهیه آن فیلم را شناسایی کنند.

ناصر نقویان، دست از سر مجلس شورای اسلامی و نمایندگان آن نیز برنداشت و گفت: متاسفانه برخی با عربده کشی در مجلس آبروی ملت را می برند.

وی با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی در سالجاری گفت: عده ای از الان برای انتخابات خیز برداشته اند و با چرب کردن سبیل عده ای دنبال رای هستند.


آخرین اخبار آخرین اخبار