پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

امام جمعه موقت یزد:

حکم اعدام شیخ نمر،حکم نابودی وهابیت وآل‌سعود/ آیت‌الله ابوترابی عالم ولایی وبصیر


امام جمعه موقت یزد آل سعود را به خاطر جنایات غیرحقوق بشری پست تر از حیوان دانست گفت: طبق آخرین آمار اکنون بیش از 12 میلیون یمنی در فقر غذایی و دارویی به سر می برند و آل سعود حتی اجازه ارسال مواد غذایی و دارویی را هم به این کشور نمی دهد.

به گزارش یزد امـــــــروز به نقل از یزد رسا، امام جمعه موقت یزد در خطبه های این هفته نماز جمعه یزد با اشاره به اینکه برادران ما در یمن مورد تهاجم ناجوانمردانه عرببستان سعودی قرار گرفته اند اظهار داشت: جنایاتی که امروز عربستان، در منطقه در حال ارتکاب است از هیچ انسان عاقلی سر نمی زند.

 

بیش از 12 میلیون یمنی در فقر غذایی و دارویی/آل سعود پست تر از حیوان است
حجت الاسلام و المسلمین سید جواد آیت اللهی افزود: طبق آخرین آمار اکنون بیش از 12 میلیون یمنی در فقر غذایی و دارویی به سر می برند و آل سعود حتی اجازه ارسال مواد غذایی و دارویی را هم به این کشور نمی دهد.


وی آل سعود را به خاطر این جنایات غیرحقوق بشری پست تر از حیوان دانست و ادامه داد: گستاخی عربستان به حدی رسیده است که این کشور در صدد اعدام آیت الله شیخ نمر از علمای عالی رتیه مسلمان عربستان است.

 

 

آل سعود بداند حکم اعدام شیخ نمر در واقع حکم به نابودی وهابیت و آل سعود است
این استاد برجسته حوزه علمیه استان یزد با اشاره به هشدار تاریخی مقام معظم رهبری به عربستان در خصوص جنایاتش در یمن و اعدام شیخ نمر گفت: شهادت از افتخارات مکتب شیعه محسوب می شود چون معلم این مکتب اباعبدالله الحسین(ع) است که با خانواده و 72 تن از یاراش در کربلا جانفشانی کرد.


وی خطاب به حکام آل سعود گفت: آل سعود بداند حکم اعدام شیخ نمر در واقع حکم به نابودی وهابیت و آل سعود است.

 

 

هرآنچه به مرحوم آیت الله ابوترابی امر شد به خاطر اسلام دم بر نیاورد و بدون اعتراض اطاعت کرد
این روحانی در بخش دیگر صحبت های خود با اشاره به ارتحال عالم بصیر دارالعباده یزد آیت الله ابوترابی گفت: آیت الله ابوترابی آنچه وظیفه خود به عنوان یک بنده در مقابل خداوند به آن مقید بود را عمل کرد.


امام جمعه موقت یزد افزود: از ابتدا هرآنچه به ایشان(آیت الله ابوترابی) امر شد به خاطر اسلام دم بر نیاورد و بدون اعتراض اطاعت کرد، از انتخاب ایشان به عنوان امام جمعه بهاباد تا مدیریت حوزه های علمیه و تدریس و بیان احکام و کلاس تفسیر قرآن کریم و...

 

 

آیت الله ابوترابی عالمی ولایی، بصیر، حامی بسیجیان و خانواده شهدا بود/ خدمت آیت الله تا پایان عمر به اسلام
وی آیت الله ابوترابی را عالمی ولایی، بصیر، حامی بسیجیان و خانواده شهدا دانست و گفت: این مرحوم از هیچ کس جز خداوند در زندگی اش ترسی نداشت و تا پایان عمرش به اسلام خدمت کرد.


آیت اللهی در ادامه با تبریک مبعث پیامبر اعظم اسلام حضرت محمد بن عبدالله (ص) در خصوص حوادث این روز و پیامد های معنوی و الهی آن سخنانی بیان کرد  و گفت: روز مبعث روز بزرگ انسانیت، وحدت و کرامت است و باید جشن های آن باشکوه برگزار شود.

 

 

شهید گمنام دارالعباده را معطر به وجود خود کرد

وی در بخشی دیگر از صحبت های خود با اشاره به شهید گمنامی که این هفته در یزد تشییع و در سپاه الغدیر یزد به خاک سپرده شد خاظرنشان کرد: این شهید در چند روزی که میهمان مردم دارالعباده یزد بود شهر ما را معطر به وجود خود کرد.
 
آخرین اخبار آخرین اخبار