پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

دبیر جامعه اسلامی مهندسین یزد :

حیات فتنه گران منوط به حذف «نظارت استصوابی» از شورای نگهبان است/اسلام هراسی؛بزرگترین سناریوی شارلی ابدو


معاون سیاسی حزب مؤتلفه یزد با بیان اینکه فتنه گران در مقتضای زمان به کوبیدن سپاه پاسداران و شورای نگهبان روی می آورند گفت: حیات فتنه گران منوط به حذف «نظارت استصوابی» از شورای نگهبان است.

به گزارش یزد امــــــــروز؛ دبیر جامعه اسلامی مهندسین یزد درمصاحبه با خبرنگار یزدرسا در خصوص اظهارات متناقض سخنرانان همایش اخیر اصلاح‌طلبان اظهار داشت: پروژه تخریب شورای نگهبان توسط اصلاح طلبان به همبستگی جامعه لطمه می زند.

 

محمد حسین صداقت با بیان اینکه فتنه گران در مقتضای زمان به  کوبیدن سپاه پاسداران، شورای نگهبان برای نیل به اهدافشان روی می آورند افزود: اگر چه برخی مترصدند با حرف هایی پوچ  آتش فتنه را شعله ور کنند اما هوشیاری مردم اجازه این عمل را به آنان نمی دهد.

 

مدیر مسئول نشریه جام  یزد در واکنش به اظهارت  قائئم مقام حزب اعتماد ملی در خصوص حذف «نظارت استصوابی» از شورای نگهبان توسط مجمع تشخیص مصلحت نظام  گفت: شورای تشخیص مصلحت  نظام وظیفه حل اختلاف مجلس و شورای نگهبان را دارد و صلاحیت حذف این قانون را نخواهد داشت.

 

صداقت با اشاره به اینکه برخی که  ماهیت آنان در جریان فتنه مشخص شده امروز  یکی بر نعل می کوبند و یکی بر میخ خاطر نشان کرد: حذف «نظارت استصوابی» از شورای نگهبان ماهیت حیات فتنه گران است.

 

معاون سیاسی حزب مؤتلفه یزد با بیان اینکه  فتنه گران  با ادعای وفاداری به نظام  همواره  شواری نگهبان را می کوبند افزود: دوگانی که در دل فتنه گران روز به روز به شدت می گیرد آنان را به موضع تضغیف و براندازی  سوق می دهد.

 

صداقت گفت: برخی از اصلاح طلبان در گذشته بر لایحه کنوانسیون قانون زنان پافشاری کردند و  امروز از شارلی حمایت می کنند به هیچ وجه به  دنبال اصلاحات  نیستند  بلکه در واقع هدفشان براندازی  نظام است.

 

وی اتفاقات هفته نامه فکاهی شارلی ابدو را روشنایی شمعی  در تداوم  راه  اسلام هراسی توسط غرب  دانست و گفت: جریان شارلی ابدو در فرانسه در واقع سرپوشی بر  بحران های نژاد پرستی اروپا و همچنین ارزیابی واکنش مسلمان راه اندازی شده است.


آخرین اخبار آخرین اخبار