پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

ولی زاده اظهار داشت

خانه احزاب؛محلی برای رقابت افراد


عضو شورای مرکزی جامعه مهندسین : تقویت فرهنگ تحزب باید اولویت کاری خانه احزاب باشد/ در راستای تحقق هدف جوان‌گرایی آقای خجسته‌پور به سمت دبیری جامعه مهندسین انتخاب شدند.

به گزارش یزدامــــــروزبه نقل از یزدرسا ، بهادر ولی زاده عضو شورای مرکزی جامعه مهندسین  با اشاره به هدف این تشکل مبنی بر جوان‌گرایی گفت: برای قدم گذاشتن در این راستا و محقق شدن آن، ابتدا این کار را از استان تهران آغاز کردیم و آقای خجسته پور که یکی از جوانترین اعضا هستند برای سمت دبیری جامعه مهندسین تهران معرفی شد، که در جلسه شورای مرکزی با رأی اکثریت آرا، برای این سمت انتخاب شد.


بازرس خانه احزاب با بیان اینکه خانه احزاب متأسفانه به محلی برای رقابت افراد تبدیل شده است افزود: هدف از تشکیل این خانه ارتقا تحزب است و باید رقابت بین احزاب باشد که متأسفانه ما شاهد رقابت بین افراد هستیم.


وی تأکید براینکه تقویت فرهنگ تحزب باید اولویت کاری خانه احزاب باشد گفت: متأسفانه اتفاقی که در حال افتادن است برای بحث تحزب مضر است، افراد شورای مرکزی باید به دنبال راه کاری برای تقویت تحزب باشند، در خانه احزاب نباید اجازه بهره برداری حزبی داده شود چرا که این امر به موضوع تحزب و خانه احزاب ضربه خواهد زد.

 

 


آخرین اخبار آخرین اخبار