پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

نائب رییس هیات فوتبال استان یزد:

خانواده ها از نام نویسی فرزندان در مدارس غیرمجاز فوتبال خودداری کنند


نائب رییس هیات فوتبال استان یزد از خانواده های علاقه مند به ورزش فوتبال خواست تا فرزندانشان را در مدارس غیر مجاز ثبت نام نکنند.

به گزارش یزد امــــروز،احمد نارگونی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: هم اکنون در سطح یزد و مناطق تابعه آن در مجموع حدود 30 مدرسه فوتبال ، فوتسال و فوتبال ساحلی وجود دارد .

 

وی اضافه کرد: این مدارس دارای مجوز از سوی آکادمی ملی و فدراسیون فوتبال هستند که در طول سال و بخصوص در فصل تابستان نسبت به ثبت نام و آموزش علاقمندان در رده سنی پایه اقدام می کنند .

 

نائب رییس هیات فوتبال استان یزد اظهار داشت: مشخصات کامل و آدرس مدارس قانونی و دارای مجوز رسمی فوتبال در این هیات موجود است که خانواده ها می توانند با مراجعه حضوری و یا از طریق وب سایت هیات مطلع شوند .

 

نارگونی گفت: متاسفانه هنوز تعدادی مدارس فوتبال و فوتسال غیر قانونی در یزد نیز وجود دارند که طبق مقررات نسبت به برخورد با آنها اقدام می شود و خانواده ها باید خیلی هوشیار باشند تا در این مدارس ثبت نام صورت نگیرد .

 

این مسوول اظهار داشت: هیات فوتبال و دستگاه های نظارتی با جدیت و در چارچوب مقررات با مدارس فاقد مجوز برخورد های لازم را بعمل می آورند و قطعا به همکاری مردم نیاز مبرم است .

 

نارگونی گفت: تلفن های 37227071 و 72 در خدمت مردم است تا سوالات خود را مطرح کنند.

 

منبع:ایرنا

آخرین اخبار آخرین اخبار