پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

سرور دارالعباده در «دهه کرامت»؛

خدام حرم حضرت معصومه(س) در دارالعباده/ برپایی سلسله جشن های دهه کرامت/ برگزاری جشنی ویژه بانوان یزدی


مدیرعامل سازمان فرهنگی،ورزشی شهرداری یزد با اعلام خبر ورود خدام حرم حضرت معصومه(س) به تشریح ویژه برنامه های این سازمان جهت پاسداشت «دهه کرامت» و روز دختر پرداخت.

به گزارش یزدامـــــروز؛ مدیرعامل سازمان فرهنگی،ورزشی شهرداری یزد در گفتگو با عصر فرهنگ  با تبریک فرا رسیدن ایام ولادت حضرت معصومه(س) و دهه کرامت گفت: ویژه برنامه های سازمان فرهنگی، ورزشی شهرداری یزد از امروز با ورود 6 تن از خدام حضرت معصومه(س) به دارالعباده یزد آغاز می شود.

محمدرضا دشتی اظهار کرد: شرکت در دعای کمیل امشب در محل امامزاده جعفر یزد بعد از نماز مغرب و عشاء، شرکت در دعای ندبه فردا صبح در گلزار شهدای خلدبرین، بازدید از بیمارستان شهید صدوقی و بیمارستان افشار، حضور در نماز جمعه و دیدار با آیت الله ناصری و علمای یزد از برنامه این عزیزان است.

وی ادامه داد: خدام حضرت معصومه(س) در مدت حضور 4 روزه خود در دارالعباده یزد با شرکت در همایش ها و جشن های متعدد دهه کرامت عطر فضای حرم حضرت معصومه(س) را در سرتاسر شهر می پراکنند، ضمنا در هفته آینده خدام حرم حضرت امام رضا(ع) نیز به یزد خواهند آمد و در مراسمات دهه کرامت شرکت خواهند کرد.

 

دشتی در تشریح ویژه برنامه های دهه کرامت عنوان کرد: در این دهه پر خیر و برکت «سلسله جشن های دهه کرامت» 10 شب در 10 مسجد شهر یزد با همکاری دبیرخانه کانون مساجد برگزار می شود. این سلسله جشن ها که از 24 مرداد آغاز شده و تا 2 شهریور ادامه دارد بعد از نماز مغرب و عشا و با حضور خدام حضرت معصومه(س) و امام رضا(ع) برگزار می شود.

 

 

مدیرعامل سازمان فرهنگی،ورزشی شهرداری یزد همچنین از برگزاری  ویژه برنامه روز دختر با حضور خدام حرم حضرت  معصومه خبر داد و افزود: ویژه برنامه ای با عنوان« میخواهم مثل تو باشم اما...» در روز ولادت دخت امام موسی کاظم(ع) در تالار شهرداری یزد ویژه بانوان برگزار می شود.

 

 

این مقام مسئول بیان داشت: شنبه 24 مرداد بعد از نماز مغرب و عشا در شام ولادت حضرت معصومه(س) جشن بزرگی با حضور خدام این بانوی بزرگوار در پارک بزرگ شهر برگزار می شود. همچنین جشن مشابهی در پارک بزرگ شهر برگزار می شود.

 

 

دشتی عنوان کرد: برگزاری مسابقات خوشنویسی و سازه های گلی با عنوان«از گل تا آفرینش» در پارک هفت تیر و با همکاری هیات ورزش های همگانی و کانون پرورش فکری کودکان، برگزاری اردوهای فرهنگی ورزشی و بازدید خدام علی ابن موسی الرضا(ع) با بیماران مبتلا به ام اس در تاریخ 29 مرداد از دیگر برنامه های سازمان فرهنگی،ورزشی شهرداری یزد برای پاسداشت مقام حضرت معصومه و دهه کرامت در دارالعباده یزد است.


آخرین اخبار آخرین اخبار