پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

گفتگو/همسر شهید سردار الله دادی

خدا را شاکریم که همسرم به آرزوی دیرینه اش رسید


همسر شهید الله دادی گفت : سردار عاشق اسلام و در مکتب عاشورا به دنبال رسالت زینبی بود و آرزوی نابودی داعشی ها و تکفیری ها را داشت و به دنبال گسترش دین اسلام و سربازی امام زمان(عج) تا ظهور آنحضرت بود.

به گزارش یزد امـــــروز، خانم معصومه کاردوست همسر سردار شهید الله دادی در گفتگو با یزدبانو ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدای اسلام و تبریک و تسلیت شهادت سردار الله دادی به ملت شهیدپرور ایران در مورد این سردار شهید اظهار کرد : همسرم همیشه سفارش می کردند که دعا کنید شهید شوم و هر بار که از مأموریت برمی گشت می گفت : نمی دانم شما چه کردید که شهید نشدم.


خانم کاردوست افزود : او 30 سال در راه هدف مقدسی که دنبال می کرد طالب شهادت هم بود و من به او می گفتم ان شاء الله عاقبت به خیر شوید.


وی گفت : سردار الله دادی قبل از شهادتش به زیارت حضرت زینب(س) و حضرت رقیه(س) رفت و گویا مجوز شهادتش را گرفت و به آرزوی دیرینه اش رسید.


همسر شهید الله دادی افزود : در سال 1365 ازدواج کردیم و از این شهید بزرگوار سه فرزند به یادگار مانده است که کوچکترین آنها دخترم 16 سال دارد.


خانم کاردوست در پاسخ به این سؤال که شهید الله دادی در مورد تربیت فرزندان چه ایده ای داشت اظهار کرد : او مثل هر پدر و مادری دوست داشت فرزندان موفقی تربیت کند و لقمه حرام وارد زندگی ما و فرزندانمان نشود و بچه ها واجبات و نماز اول وقت را ترک نکنند.


وی افزود : او در این سالهای پس از جنگ همیشه از خاطرات جنگ برای ما تعریف می کرد و عاشق اسلام و در مکتب عاشورا به دنبال رسالت زینبی بود و آرزوی نابودی داعشی ها و تکفیری ها را داشت و به دنبال گسترش دین اسلام و سربازی امام زمان(عج) تا ظهور آنحضرت بود.


وی گفت : الحمدلله فرزندانم در شهادت پدر آرام هستند و خدا را شاکریم که به آرزوی دیرینه اش یعنی شهادت رسید.

شهید "محمد علی الله دادی"  در جنایت تهاجم بالگرد نظامی رژیم صهیونیستی در قنیطره سوریه به همراه چند تن دیگر از جمله جهاد مغنیه فرزند شهید عماد مغنیه در تاریخ 28 دیماه به شهادت رسید 


آخرین اخبار آخرین اخبار