محتوا محتوا

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد؛


فرمانده سپاه الغدیر استان یزد خدمت به مردم مهمترین وظیفه سپاه و بسیج دانست و گفت: سپاه و بسیج خودش را از مردم می داند و در تلاش است که به عنوان نهادهای انقلابی، به مردم خدمت کنند.

به گزارش یزدامروز به نقل از میبد خبر، سردار فتح الله جمیری فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در مراسم تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گران‌قدر انقلاب اسلامی، گفت: امروزه سپاه و بسیج به یک سرمایه بزرگ برای نظام اسلامی تبدیل‌ شده‌اند.

وی افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامي نهاد مقدسي است كه اين عظمت و بزرگي آن بر همه روشن است.

سردار جمیری به ماموریت های سپاه اشاره کرد و گفت: سپاه و بسیج یک مجموعه پویا و بزرگی هستند که از اوایل انقلاب تاکنون در مقابل تهدیدات دشمنان و منافقان ایستاده و توطئه‌ آن‌ها را خنثی کرده که این امر با همکاری مردم و با روحیه جهادی انجام شده است.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در ادامه با اشاره به رشادت رزمندگان یزدی در هشت سال دفاع مقدس، اظهار داشت: رزمندگان استان یزد و تیپ 18 الغدیر تنها نیروهایی بودند که در دوران دفاع مقدس خط آن‌ها شکسته نشد و به همین دلیل به تیپ همیشه پیروز الغدیر معروف شدند.

سردار جمیری اصلی ترین کار سپاه را تلاش در زمینه فرهنگی و سازندگی برشمرد و گفت: سپاه در این راه برای خدمت به مردم از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد. سپاه پاسداران امروز در اوج اقتدار قرار دارد و استکبار باوجود سپاه کاملاً در وحشت و از پاسخ کوبنده سپاه در صورت حمله به ایران می‌ترسد.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با اشاره به اغتشاشات اخیر و حماسه با شکوه مردم ایران در نابودی فتنه جدید دشمنان نظام اسلامی اظهار داشت: امروز گرچه ازلحاظ اقتصادی و معیشتی مشکلاتی وجود دارد؛ اما وقتی در این اتفاقات کسانی چون سردمداران آمریکا دخالت می‌کنند مشخص است که دست‌هایی پشت پرده این حوادث است. مردم در حوادث اخیر با بصیرت و دشمن‌شناسی خود، فتنه اخیر را در نطفه خفه کردند.

وی با بیان اینکه خدمت به مردم مهمترین وظیفه سپاه و بسیج است، تصریح داشت: سپاه و بسیج خودش را از مردم می داند و در تلاش است که به عنوان نهادهای انقلابی، به مردم خدمت کنند. 

سردار جمیری در پایان خاطرنشان کرد: مردم فهیم و با بصیرت استان یزد با حضور خود در راهپیمایی عظیم اخیر ثابت کردند که پشتیبان ولایت‌ فقیه بوده و بیش از هر زمان دیگری نسبت به برنامه‌ها و اهداف دشمن آگاه هستند.

انتهای پیام/


آخرین اخبار آخرین اخبار