پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

خطیب جمعه زارچ:

خواص جامعه باید در هر شرایطی بصیرت خود را حفظ کنند/بی بصیرتی خواص جامعه علت انحراف انقلاب مشروطه


خطیب جمعه زارچ بی بصیرتی خواص را موجب نفوذ دشمن دانست و تاکید کرد:خواص جامعه باید در هر شرایطی بصیرت خود را حفظ کنند چرا که حفظ بصیرت از سوی خواص، سدی مستحکم پیش روی دشمنان انقلاب اسلامی ایران یه وجود می آورد و موجب ناامیدی آنان می شود.

به گزارش یزد امــــروز از زارچ ، خطیب جمعه زارچ در خطبه‌های نماز جمعه  این هفته با اشاره به سالروز قیام مشروطه گفت:تاریخ همیشه برای نسل های آینده عبرت انگیز بوده و علت انحراف انقلاب مشروطه بی بصیرتی خواص جامعه بود.

حجت‌الاسلام دهقان یادآور شد:به دلیل وجود عدم بصیرت از سوی خواص، با شیخ فضل الله نوری که به دنبال انقلاب مشروعه بود مخالفت شد و در نهایت اسباب شهادت این عالم بزرگ و مجاهد را فراهم آورد.

وی با اعلام این مطلب که امروز به برکت نظام مقدس اسلامی مردم ما مردمی بصیر و همیشه در صحنه هستند اضافه کرد: بی بصیرتی خواص علاوه بر باز گذاشتن راه نفوذ دشمن، موجبات دلخوری مردم را نیز به وجود می آورد.

امام جمعه زارچ در پایان به رویدادهای مهم هفته اشاره کرد و گفت :شهادت حمزه سید الشهداء(ع) و حضرت عبدالعظیم حسنی در روز 15 شوال از رویدادهای مهم به حساب آمده و ثواب زیارت این بزرگواران با زیارت امام حسین (ع) برابری می کند.


آخرین اخبار آخرین اخبار